Допомога Зоряні Пророк!

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Допомога Зоряні Пророк! Таня Вільчинська пробила прийом у Москві якнайшвидше і ми дістали відповідь з Москви:"Зоряну записали на 7 апреля в 10.45. Доктор Руденская Галина Евгеньевна. Прийти за 20 минут, обратиться в регистратуру отделение ГЕНЕТИКИ (2 этаж). С собой иметь все что можно ( все выписки, анализы, снимки...), свидетельство о рождении и паспорт одного из родителей.Консультация бесплатно. А анализы платные - от 300 руб до 15000 руб. Сколько их понадобиться и какие - скажет врач.Госпитализации у них нет. Только диагностика. Диагностика один день - то есть сдаешь анализы и едешь домой. Результаты анализов, диагноз и рекомендации вышлют по почте или я могу забрать ( в течение недели).Так что берите билеты туда-обратно, чтоб не платить за гостиницу...."Після останньої розмови з батьком Зорянки Романом ситуація стала такою - із Зорянкою будуть їхати в трьох - батько, мама і Зорянка (бо одному дорослому важко буде із Зорянкою).Також вони як вирушають в дорогу, то викупають ціле купе - тому 4 квитки туди і 4 квитки в зворотньому напрямку. Тому сума, яку необхідно терміново зібрати - 6400-6500 грн. На жаль, це тільки сума на дорогу. Необхідні ще кошти на здачу аналізів - точної суми ми не знаємо, звичайно, краще мати із собою резервні кошти, які потім можна буде повернути.Також читайте тут: http://www.likarinfund.org/news/160.htmlДуже Вас прошу - давайте долучимося до тієї акції - тільки коли ми згуртуємоя буде результат....дамо Зорянці шанс, правда??....волонтер LikarInFund,микола войтів
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

офф: я не могу помочь деньгами, но если Зоряна в будущем будет лечиться в Польше (я знаю, что были консультации с польскими специалистами), то обращайтесь, пожалуйста, на предмет перевода документов напрямую [email protected] [email protected] или через 100мов. Буду рада помочь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Добре.. ...дякую Вам!!!:-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Класні новини!!!!!!!!!!!!!!!!!! ....та, і має все-ж-таки віра та любов на цій Землі велику силу!!!:-))))))))Таня з Березняков передала для Зорянки 5000грн.Цих грошей нам якраз майже вистачає на дорогу для Зораянки, тата та мами....ми спочатку думали, що відправимо тата Романа з Зорянкою, але потім нам Роман пояснив ситуацію, що він сам собі раду з нею не дасть (надто дитинка неконтрольована та неадекватна), тому вони як їдуть, то викупають ціле купе і того на дорогу потрібно приблизно 6400-6500грн. (800грн. на одну особу в одну сторону).І ще нам треба хоча би 1000-1500грн. на аналізи.....Любі, допоможіть будь-ласка ще підзбирати трішки грошенят......Дякую Вам велике!!!волонтер LikarInFund,микола войтів
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

И мне позвоните 8-097-917-19-97. Светлана
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:-) Дуже дякую Світлані за фінансову допомогу!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дуже дякую Наталі за фінансову допомогу!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

подниму не за что)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение