Про "детей войны". Кто в курсе?

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Про "детей войны". Кто в курсе? Попросили узнать... Вроде есть какая-то надбавка к пенсии для этой категории населения. Но начисляется она не автоматом, а вроде как надо писать для этого куда-то в ПФ или как? На местном уровне вопрос у людей не решается. Попросили узнать, куда можно писать в Киеве, по какому адресу? Может, кто-то сталкивался и сможет пдсказать? Спасибо заранее.[+sign]Веселая фемЕнистка :)[-sign]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

почитайте : http://www.urist.in.ua/showthread.php?p=47293

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отец подал в суд, но что-то там не сложилось (заседание должно было быть в прошлый четверг)(+) по словам отца поняла, что "цей дощ надовго"..((([+sign]Опустившаяся Polina_Viardo[-sign]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня мама-"дети войны". надбавок никаких не положено. Только скидка 50% на оплату электроэнергии и воды кажется (но только распространяется не ее, т.е там прописан и мой брат и за него платится все полностью)[+sign]________________________________________Добро обязательно победит зло. Поставит на конени и зверски убьет.[-sign]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Положено-положено, .....в бюджете не заложено.... Відповідно до статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», який набрав чинності з 01.01.2006 року, дітям війни пенсії підвищуються на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком. Водночас статтею 7 цього закону передбачено, що фінансове забезпечення соціальних гарантій здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України, а не бюджету Пенсійного фонду.При прийнятті Закону «Про Державний бюджет України на 2006 рік» було встановлено, що пільги дітям війни, передбачені статтею 6, запроваджуються протягом 2006 року поетапно, за результатами виконання бюджету в першому півріччі, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів за погодженням із Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету. Однак протягом 2006 року уряд не впровадив порядок надання пільг, передбачених статтею 6 згаданого закону.У 2007 році при ухваленні держбюджету дія цієї статті була зупинена. Разом із тим стаття 111 закону «Про держбюджет» встановила, що протягом 2007 року підвищення до пенсії виплачується тільки особам, які є інвалідами.Через рік приймається Закон України «Про Державний бюджет України на 2008 рік», яким внесено зміни і до Закону «Про соціальний захист дітей війни». Всім особам, які мають статус «Дитина війни», підвищено пенсії незалежно від встановлення інвалідності, розміром 10 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.Працівники Пенсійного фонду області одразу ж здійснили нарахування та виплату встановленої надбавки всім пенсіонерам, яким на час закінчення (2 вересня 1945 року) Другої світової війни було менше 18 років. Взявши до уваги всі ці зміни законодавства, можна стверджувати, що працівники Пенсійного фонду діяли згідно з нормами чинного законодавства України.А катавасія, яка розгорнулася нині, пов’язана зі ще одним нормативним актом – рішенням Конституційного Суду України від 09.07.2007 року, яким положення статей 71 та 111 Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік» визнані неконституційними та втратили чинність із дня ухвалення цього рішення. Це й стало формальним приводом звернень дітей війни до суду. Але всі, хто це робить, не враховують ще один важливий нюанс.Справа в тому, що в рішенні Конституційного Суду Верховну Раду України, Президента України та Кабінет Міністрів України зобов’язано звернути увагу на необхідність дотримання положень при підготовці, прийнятті та введенні в дію закону про державний бюджет. Однак уряд це зобов’язання не виконав, і порядок надання пільг, передбачених статтею 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», так і не був впроваджений.Виходить наступна ситуація: доплата дітям війни має бути, а коштів на неї уряд не заклав, і механізм надання пільг та коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2006-2007 роки, не прописав. У цьому випадку Пенсійний фонд цілком логічно апелює до пункту 9 Положення «Про Пенсійний фонд України», де передбачено вичерпний перелік напрямів освоєння коштів Пенсійного фонду України, які використовуються виключно за призначенням і вилученню не підлягають. Тобто наразі управління Пенсійного фонду не має підстав для проведення перерахунків пенсії відповідно до поданих звернень громадян. Працівники Пенсійного фонду пояснюють, що правовий порядок в Україні ґрунтується на принципах, згідно з якими ніхто, в тому числі й Пенсійний фонд, не змушений робити те, що не передбачено законодавством. Водночас кажуть, що тільки-но буде прийнято механізм та здійснено фінансове забезпечення соціальних гарантій «дітям війни», управління Пенсійного фонду області зробить перерахунок та проведе виплату надбавок у найкоротші строки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа



Войти сейчас