занижена самооцінка?

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

а як ви визначили, що у вас занижена самооцінка? от я не можу визначитися: чи то я розумна, але із заниженою самооцінкою, чи то я оцінюю себе об"єктивно і таки троха дурна...[+sign]Девочка, что ты хочешь- поехать на дачу или чтобы тебе оторвали голову?©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

послухаю бо у мене також щось схоже
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я когда-то проходила тест-не в газете комсомольская правда, гы)))) так мне показало, что у меня адекватная самооценкахотя мама мне говорит, что я самоуверенная)))но это так со стороны кажется)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет, мне кажется+ просто есть люди-руководители, а есть - подчиненныеу них разные функциивот вы, имхо, из последних:-))[+sign]Во многой мудрости многая печали; и кто умножает познания, умножает скорбь... (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

додам, якщо ти не проти. + після того, коли впевнишся в своїх знаннях на практиці і навчишся брати на себе відповідальність, гостро постає питання про делегування завдань іншим, замість того, щоб помирати на роботі з думкою "все одно за мене ніхто краще не зробить" і "все одно відповідальність несу я, то краще сама-сама".так от, мені в свій час допомогла ситуація, коли я майже півроку мусіла йти з роботи в 11 вечора, на автопілоті добиралася до ліжка, а в 8 - знову на роботі. (зате мої підлеглі були вільні та щасливі як оті птахи)))) аж поки я не загриміла до лікарні. і зрозуміла, що керівник - це насамперед робота з людьми, а не з документами, як те передбачає моя власне професія...[+sign]Я всегда говорю моим детям: "Можете сейчас меня ненавидеть, потом полюбите". Детей нужно цивилизовывать. В них сидит какая-то природная дикость, и если с ней ничего не делать, то года в 22 они придут к тебе, все покореженные, и скажут: "А где ты б[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а якщо тренування не допомогають? чи може тренувань було ще недостатньо? У мене після таких ситуацій коли нехочеш але мусиш, настає таке емоційне виснаження, що більше нехочеться ніяких відповідальностей брати на себе. І думка про те що рано чи пізно знову появиться подібна ситуація лякає, хочеться "залягти на дно".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А може вам це керування и справдi не потрiбне? Я така. Найбiльше менi до душi роль розумного виконавця, може навiть "сiрого кардинала". Не вважаю це мiнусом - краще спокiйно робити те що виходить найкраще, нiж рвати пупка i жити на заспокiйливих.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Стану рядом-тож такие мысли. хотя окружающие нагло льстят и просят совета,сама себе не получаюсь советчицей...А хотелось бы...Иногда такие фразы умные вылетают-сама диву даюсь!Но не для себя:(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах