Завтра починається різдвяний піст

28 сообщений в этой теме

Опубликовано:

зайдите по ссылке http://www.infanata.org/info/guide/1146104657-vkusnaja-postnaja-kukhnja.htmlи скачайте - масса интересного
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тоже решила соблюдать пост.. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хочу ограничить себя от частого посещения этого форума, а то прям зависимость какая-то образовалась.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тоже решила соблюдать пост,,,кстати, первый раз в жизни,,, поддержим друг друга!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

%-) Я вже завантажила програмку "таймер". Виставляєш час і вона виключає браузер чи іншу програмку, яку вказуєш :-) Сподіваюсь допоможе з І-нетом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Давайте! Головне це впевненість у собі :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я каждый год соблюдаю Великий пост первый год было тяжело, очень, а потом - легко и просто:)В Рождественский пост нельзя: мясо, рыбу можно, но только в определенные дни (сейчас точно не скажу, в какие), яйца, остальное вроде можно.Ну и пятница - постный день, желательно только продукты растительного происхождения.Я тоже буду соблюдать этот пост, а потом, после Масленницы - Великий.[+sign]Акция! Вырежь три домика в деревне и гарантированно получи фирменную каску SS![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скоро оно само по себе ограничится:) с такой склонностью форума к горизонтальному положению:))) итого и будет - 30 минут утром и 30 вечером, как у автора:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

всё,что написано в зимнем посту по-поводу пищи-всё буду соблюдать.Правда,с новым годом еда тоже пролетит:-)) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

стосовно продуктів я щось не побачила у вашому переліку круп та каш - гречаної, пшеничної, навіть перлової. Гречка взагалі наш національний продукт, вона переважно в Україні, треба більше звертатись до української кухні. Якщо це Вам дійсно цікаво, можу надіслати рецепти з кулінарної книги Похлебкіна. Десь були ще рецепти невістки Івана Франка, та зараз з ремонтом, навряд чи знайду. І кукурудзяна крупа є в магазинах... Дуже зручна штука з арабської кухні - кускус. Насипаеш в тарілку, заливаеш окропом і на 1 хвилину у мікроволнову пічь. Додати солі за смаком і каша готова.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Комсомолка" обычно публикует, что в какие дни можно во время поста Календари поста на неделю, + блюда (рецепты).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я маю посилання на Ольгу Франко, якщо кому-небуть потібно, то виложу .[+sign]Не падай духом где попало! :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви ще й питаєте? давайте! .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оттута http://markitka.livejournal.com/93895.htmlhttp://markitka.livejournal.com/94533.htmlhttp://markitka.livejournal.com/86402.htmlАдмін, перепрошую, але дописувач не мае реєстрації тому була вимушена ці посилання розташувати безпосередньо тут))))[+sign]Не падай духом где попало! :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот скажи те ка мне про телесное воздержание во время поста, вы тоже придерживаетесь?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с какой целью интересуетесь? -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

из праздного любопытства
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Один з поглядів (не мій): http://www.zaxid.net/blogentry/16020/[+sign]"Take care of the sense, and the sounds will take care of themselves" (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как вариант :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

.......виходячи з останніх подій встановлено, що в Україні голоду не буде, буде маленький піст, я б сказала, такий собі ПІСТЕЦ........ (с)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо за ссылку -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

присоединюсь )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так отож... Новий рік дуууже невчасно :-) Сідаєш за стіл в гостях і скануєш що можна, а що ні %-) А слина течеееее. Бо ж уже хочесся
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не бачили бо цього мій пан Чоловік, не їсть %-) Ми з малою можемо і гречку, і вівсянку. Мася іноді кукурудзяну їсть. А от він... Він взагалі мало що їсть :-( От і доводиться вигадувати щось із тих продуктів що він їх споживає. Але рецепти залюбки почитаю - мені ще себе годувати і доньку :-) Вона теж вередлива, але з нею трохи легше.Буду дуже вдячна за рецепти в пошту
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую за посилання /
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах