Привітайте новеньку!

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Привітайте новеньку! Привіт! Мене звати Олена, я деякий час читаю ваш форум і вже звикла вишукувати тут силу силенну корисної інформаціїТо ж приймайте мене до своїх лав - я новенькаЧи може у вас є спеціальний обряд ініціації? То ж давайте, починаймо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Обрядов нет, но добро пожаловать :) .[+sign]Алёна и Настенька (23.04.05)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

типа посвещена :) вливайтесь в компанию :) и не воспринимайте все близко к сердцу :)) гы:)[+sign]Улыбаемся и машем.....Улыбаемся и машем :))))))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Намагаюсь ))) Просто я дуже добра і всім хочу допомогти. Порадою ))) Цим і наживаю собі ворогів (((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вливайтесь)))) главное, чтобы своими "порадами" Вы не критиковали мнения других людей))) () ..[+sign]Кто хочет достигнуть того, чего желает, пусть желает достижимого./Хуан Мануэль/Как приятно впадать в безнадежное отчаяние. Это дает право дуться на весь мир./Жан Поль Сартр/[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Здрасьте! Удачного сожительства в лагере форумчан :) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Але ж форум - це спілкування, і критика - теж важлива Звісно, без переходу на особистості
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы мне нравитесь ;-) (-) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви мені подобаєтесь))))) для кого - "важлива"? я також + колись думала, що моя критика важлива)))) а ні фіга вона не важлива, уявляєте собі?)))))є Ваша думка і думка опонента, і вони однакові по силі. на теренах безмежного тирнету - це точно))))[+sign]Кто хочет достигнуть того, чего желает, пусть желает достижимого./Хуан Мануэль/Как приятно впадать в безнадежное отчаяние. Это дает право дуться на весь мир./Жан Поль Сартр/[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А от Сократ вважав, що в спорі народжується істина Але його потім і критикували: якщо зібрались 3 дурні, то яку істину вони можуть народити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скоро вы поймете о чем говорит Solmira и вам буде тне до Сократа :))) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))))))))) шозанаезды на сократа на ночь глядя?))))))))))) () .[+sign]Кто хочет достигнуть того, чего желает, пусть желает достижимого./Хуан Мануэль/Как приятно впадать в безнадежное отчаяние. Это дает право дуться на весь мир./Жан Поль Сартр/[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))))))))) это не на Сократа и ваще не наезд, БОЖЕСАХРАНИ!!! :))) девушка еще не прочувствовала силы нашего форума, если вдруг вступить в спор на какую-нибудь душераздирающую тему :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Крепитесь! И... Здравствуйте, конечно же...[+sign]Добрая, Пушистая, Скромная...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Вы шо с ума сошли, а в чем же еще" цитата, в смысле в чем же еще счастье, как это ходить на ентот форум и не критиковать, парадокс:-)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

привіт! а чому ворогів? мені як правило, дякують за пораду мої знайомі і колеги. Я теж стараюсь людям допомогти . особливо хорошо получалось знайомити подруг з хлопцями зараз близько 5 сімей живе вже більше 10 років. у них все добре ми досі всі друзі. чоловік сміється і називає мене свахою. Ще багатьох влаштувала на роботу , теж всі вдячні. пару з них вже гол. бухгалтері одна в іноз. банку , а працювала в якісь столовій.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

че крепится то? ..[+sign]Улыбаемся и машем.....Улыбаемся и машем :))))))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах