ПІДТРИМАЙТЕ ідеями і не тільки :-)

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ПІДТРИМАЙТЕ ідеями і не тільки :-) -- розпочала готувати акцію для онкохворих дітей. Хочу зробити якомога більше - але роблю це вперше, як ініціатор. Може хтось із присутніх працює у компаніях і займався подібним. Поділіться досвідом, наробітками, контактами, ідеями. Дуже прошу!!!!Ідею почала тільки сьогодні проробляти, але я, як то кажуть, загорілася нею. І результати вже дуже хороші. Лише за кілька годин роботи. Є вже домовленості з театром ляльок, зоопарком. Народ відгукується. Загалом, я просто горю цією ідеєю, особливо враховуючи те, що я була в онковідділенні кілька місяців тому і бачила, які там і побутові умови погані, і як діти тішаться навіть найдрібнішим подарункам і жалюгідним спробам студента, який виступав святим Миколаєм...... Мами, загалом підтримайте таку ж як і ви маму в її бажанні зробити щось ДУЖЕ ХОРОШЕ!Домовлено з дитячим онковідділенням - вони складуть список того, що треба: ліки, засоби гігієни, іграшки, книги.....Загалом все необхідне. Складанням цього списку щойно почала займатися мама, син якої помер у цьому відділенні кілька років тому. Лариса (так її звати) відтоді займається допомогою цьому відділенню. Вона там майже живе, тож знає всі їхні потреби.Почала залучати газети - мається на увазі фінансова і, можливо, інформаційна підтримка. Є приблизна (!) домовленість з трьома (ми з ними і раніше співпрацювали).Почала залучати телеканали - фінансова підтримка. Є приблизна (!) домовленість з двома.Шукаю можливі виходи на компанії, які б захотіли приєднатися.... Хочу зробити масштабноюо акцію, щоб побільше грошей зібрати для дітей. Поки що є тільки одна компанія.!!!!Потрібні контакти волонтерів, які займаються лікарнями та сиротинцями (дитбудинками). Оскільки, швидше за все, будуть залучені і дитячі відділення інших лікарень, або дитбудинки.Потрібна БУДЬ-ЯКА допомога..... Від фінансової теж не відмовлюся, оскільки клоуну, наприклад, треба буде платити готівкою, а я можу "провести" тільки безготівковий розрахунок. Тому, наприклад, з ляльковим театром нема проблем - оплата безготівковим....Розумію, що все це сумбурно. Але це поки що. Зараз складаю чіткий план, розписую всіх і все.... Вчуся... Є бажання.. ВЕЛИКЕ...Допоможіть.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

молодчина! Насколько я понимаю, в таких акциях проблема всегда с контролем целенаправленности средств Смотрела на днях передачу о том, как копируют истории людей, присобачивают к ним левые банковские реквизиты, и финансовая помощь капает неизвестно кому.Чем помочь - даже не знаю, разве что материально-финансово. Пока постою тут, послушаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"наліво" не вийде - я прихильник того, щоб давати безпосередньо у руки тим, хто цього потребує Минулого разу я сама їздила у Метро, сама вибирала фрукти і подарунки, сама розносила по палатах, вірніше, розносили ми троє :-)Кажучи про фінансову підтримку газет і журналів, я мала на увазі НЕ те, що вони МЕНІ чи якійсь компанії дадуть гроші, а те, що вони їх витратять на щось необхідне для дітей....Хочу спланувати так, щоб компанії (ті ж газети, журнали, телеканали, організації і т.д.) самі обирали з наданого їм списку те, що вони хочуть (і можуть фінансово) купити (книги для бібліотеки, оплатити похід у цирк, оплатити автобус до зоопарку, призи на конкурси, які буде проводити клоун)...Намагатимусь зробити все якомога більш прозорим - щоб народ не боявся, що його гроші кудись "наліво" підуть...А якщо хтось з мам даватиме гроші - відчитаюся за кожну копійку чеками і детальними поясненнями куди, кому і на що пішли гроші. Минулого разу одна форумчанка дала гроші - закупила у метро соки і вологі серветки (у відділенні не було гарячої води). Чек зберігаю і досі :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пожалуйста, свяжитесь с нашими волонтерами Руководитель благотворительных программ сайта LIKAR.INFO, руководитель волонтеров по больницам Украины -Таня Вильчинская (в форуме Ирбис) 050 331 31 29 или прямой 231 31 29,[email protected] Руководитель волонтеров по детским домам и интернатам Украины -Протасова Наталья (в форуме BogdanaMama)095 274 6934 (моб). [email protected] [+sign]******************************редактор сайта UAUA.INFO[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у нас принято писать отчеты и отчитываться перед людьми, которые принимали участие в акциях.Волонтерская работа ведется очень активно, вот ссылка на все наши ДД и больницы, там есть и онкодетки:http://www.uaua.info/content/articles/3140.htmlК каждому ДД и больнице ведется отчетность. Есть определенные правила отчетности, которые соблюдаются волонтерами.[+sign]******************************редактор сайта UAUA.INFO[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Буду рада помочь советом, вещами (у меня форумский слад УаУа для дет домов), игрушками и чем еще надо. Но Эля правильно написала - у нас есть правила на сайте по поводу волонтерства - то есть отчет перед форумчанами и другими спонсорами о проделанной работе. Если интересно, зайдите на УаУа.инфо в раздел волонтерство от А до Я, а также гляньте на наши отчеты по нашим поездкам в ДД Украины в десткие больницы в Киеве и не только.Присоединяйтесь к волонтерам - вы не одиноки![+sign]Счастье есть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Добро пожаловать к нам и к нашим волонтерам по онкогематологии!!!Наташа правильно написала, изучите раздел Волонтерство от А до Я, там есть правила,по которым мы работаем, прочтете, если будут вопросы, напишите мне на мейл, я Вам формы отчетности вышлю, Вы правильно мыслите в этом плане:-)),Что касается организационных моментов - направляю Вас за советом к Любе Павловой, нашему волонтеру по онкогематологии ( 067 755 55 02) - у нее не было связи по мейлу несколько дней. я думаю, можно позвонить и посоветоваться. Добро пожаловать к нам!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Наташо, а Вам можна подзвонити на київський номер? Якщо да, напишіть мені його на скриньку. Дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение