Не могу понять, что такое ИМХО? Объяснита, плиз.

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Не могу понять, что такое ИМХО? Объяснита, плиз. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

По моему скромному мнению (-) )[+sign]Лена и хвостик Максимка 03.04.01Ноги......крылья.......главное - ХВОСТ![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Или вот так: Имею Мнение - Хрен Оспоришь ;)))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))))) :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

in my humble opinion по моему скромному мнению
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а вот еще сокращения Скорочення Їх значенняAFAIC,AFAIK Наскiльки менi вiдомоAKA також вiдомий якASAP якомога швидшеATB всього найкращогоB4 ранiшеBFN бувайBRB повертайсяBTW мiж iншимCU побачимосяCUL8R побачимося згодомDETAI навiть i не мрiйEG єхидно посмiхнутисяGR8 класноHAND гарного дняIIIO технiка в руках дикунаIDK я не знаюILUVU я тебе кохаюIMHO на мою скромну думкуIMO на мою думкуKIT залишайся на зв`язкуL8 пiзноL8r пiзнiшеLOL регiтMSG повiдомленняOIC позiханняPCM будь ласка, подзвони менiPLS будь ласкаRUOK з тобою все гараздSOHF не розумiю гуморуSWALK скрiплено любовним поцiлункомThx дякуюTTFN па-паTUVM дуже дякуюU тиUR ти єWAN2TLK хочеш поговоритиWknd на вихiднихX поцiлунокXO обнiмаю i цiлую2day сьогоднi2moro завтра2nite сьогоднi увечерi4 для[+sign][+sign]Олег и Юльчик и [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а еще смайлики Смайлики Їх значення :) :-) :^) я усмiхаюся :-)))) я дуже щасливий ;) пiдморгування :( :-( я у вiдчаю :-С дуже засмучений :-Р показати язика :-D дуже радий :-I менi все одно 8-) В-) усмiшка з-пiд окулярiв >:-) диявольська посмiшка О:-) янголятко :- я розгублений :-О здивування або крик :`-( прикро вражений :`-) плакати з радощiв :-& рот на замку (могила) :-X поцiлунок :-S в останньому повiдомленнi немає глузду :-о zz z z Z Z менi нудно :-@! я лаюся (:-: моє серце розбите :*) я п`яний :*)? ти що п`яний d :-) знiмаю капелюха М:-) привiт! :+( це мене зачепило :-L я курю сигарету чи трубку :-)8 я гарно вдягнений :-)-8 я доросла дiвчинка :-)^< я дорослий хлопчик :-Q я курю :I хм :~(~~~ я зворушений до слiз __! на сьогоднi досить :--------) ти - брехун (Пiноккiо) (_)] кружка пива [+sign][+sign]Олег и Юльчик и [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))) Ну спасибо! Все уже скопировала, теперь грамотная буду!!! :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:-D, ;) [+sign][+sign]Олег и Юльчик и [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а что такое, когда ставят троеточие в ответ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и что такое офф? -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ Офф – офф-топ, то, что не касается дискутируемой темы в заголовке ветки. Троеточие, имхо, обозначает то же самое, что и в любой литературе, раздумья, незаконченность мысли[+sign]if you`re feeling life is just too tough, just remember - you`re realtough girl[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах