to Гвинет

3 сообщения в этой теме

Опубликовано:

to Гвинет Наташ, вибачай, що я вперто відповідаю тобі тут, але в мене чомусь мейл відмовляється відсилати тобі повідомлення((((( Повертає назад((( Копіюю:Ой, молодець!! Він дійсно все по логіці пояснює, дуже доступно і грамотно.))З приводу кількості занять - це дуже індивідуально. В мене був якийсь *тупізм* в плані відчуття габаритів, і підсвідомий страх створити аварійну ситуацію ( ну знаєш, класичне - кидаю руль і тисну на гальма зі всієї дурі:)) І ти знаєш - це проходить))), але я брала десь більше 20 занять це точно. Може ще тому що це було досить швидко після пологів, мала дома, мені страшнувато, відповідно важко зконцентруватись...Плюс, в кожного свої стандарти в плані готовності водити самостійно. Наприклад наш знайомий взяв 10 занять, а потім довчовувся сам на своїх помилках. А ми з чоловіком займались доки повністю вільно себе за кермом не стали почувати.. В нас машина нова, шкода було б розбити)))Тому дивись сама в процесі:))А яке у вас авто, якщо не секрет? Автомат чи механіка? В нас Мітсубісі Spae Star автомат - симпатична така сімейна машинка))Успіхів!!ОленаОленка і Мартуся (4.1.3)http://photofile.ru/default/do?aid=23682
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Олена, привет!:) Спасибо за ответ!я планирую занятий так 10 тоже проездить, муж конечно меньше, но я еще хочу парочку последних на своей машинке попытаться проехать с ним(с инструктором).а машина у нас Мерседес Д200-такой танчик себе:)но у нас с этой маркой и моделью связаны приятные воспоминания-на такой машинке на свадьбу нашу ехали:)а сейчас когда в нем еду, никак не могу отделаться от чувства, что вроде меня как члена делегации какой-нибудь в аэропорт отвозят:))))и теперь у меня мечта-КИА! а эта пусть мужу будет:))))))Славута и Славка (09.09.2002)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я останні 3 заняття теж на своїй з ним їздила)) Оленка і Мартуся (4.1.3)http://photofile.ru/default/do?aid=23682
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах