карликовий, висловухий кролик так чи ні?

19 сообщений в этой теме

Опубликовано:

карликовий, висловухий кролик так чи ні? Діти просять на свято тваринку (була моя тема про сфінкса, але тато категорично проти), зійшлися на кролику. Донька просить висловухого, риженького......Хочу послухати тих власників, які мають кролика і можуть розказати, які вони в спілкуванні, проживанні в квартирі, харчуванні.....А ще можливо підкажете де купити такого кролика (зоомгазин, пітомник).Дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Був колись. Померти може раптово. Гуляти так просто не випустиш Бо какає де хоче Не дуже)[+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у моєї подружки було два - один прямовухий, другий - висловухий баран+ Вона з цим висловухим страшенно намучилась, з ветеринарок не вилазила - то з очима була проблема, то з нежиттю... А потім взагалі якась неврологічна хвороба його ухопила. Місяць вона його лікувала, уколи ставила. Нічого не допомогло - розбив параліч, а потім сконав, бідолашка. Казали ветеринари, що у висловухих часто бувають генетичні вади, які призводять до таких хвороб. А прямовухому вже років 8, не хворіє, але шкідник рідкісний - погриз усі дроти, під"їдає килими та шпалери. Ну, і какезає на ходу як тільки випустять погуляти. Їх ще правильно годувати треба і слідкувати, щоб нічого такого не з"їв, бо коли стається діарея, то просто катастрофа. А! Подружка ще йому попу миє, бо після покаку не естетично виглядає))) Пи.Си. Тому я за кота))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы готовы годами убирать за неконтактным, не очень умным животным? Большинсто знакомых у кого был кроль или мечтали его сбыть куда-то или страдали от ранней скоропостижной смерти питомца. Иногда и то, и то сразу. Кролик это мило, но любви в хозяину никакой, понимания совсем крохи, общение минимальное, эстетики содержания тоже нет особой. [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделю,мир станет таким, как мы с тобой хотели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Кот очень контактный и умный в сравнении с кроликом. [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Боже, моя собака просто лапочка по сравнению с тем кроликом [+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100, вообще не понимаю, зачем люди заводят кроликов, если есть чихуахуа)) [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделю,мир станет таким, как мы с тобой хотели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ох, дівчата прочитала і засмутилася..... діти хотять контактну тварину, щоб можна було потискати і отримати взаємність, а ми з чоловіком хочемо щоб тваринка "мала своє місце", як би неправильно це не звучало, до того ж нас цілими днями не буває вдома і не хочеться щоб тваринка нудьгувала. Делема.......
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У знайомої були кролики, але помирали, як вона казала від неякісого сіна або корму що вона брала не в пакетах а на вагу, було десь три колика поспіль врятувать не вдалось, зараз теж є в неї кролик, начебто все покі що добре, може погризти проводи як але тваринка мила, дитині подобається. У кожної тваринки є особливості утримання - хтось линяє, хтось гризе, когось вигулювати треба. Ви правильно робите, що намагаєтеся дістати побільшее інформації до придбання, слухайте поради, читайте форуми, може навідайтесь у гості до того в кого є така тваринка, а потім вже дивіться що для Вас прийнятно, щи готові чимось поступитися. Може Вам хом`ячка чи морську свинку ще розглянути. А може й криску. Зараз в Єпіцентрі на Григоренка Акція - придбавши клітку, отримуєте в подарунок криску. Але щодо цих тваринок почитайте спочатку мою тему " Мы в ответе за тех кого приручили"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Поговорите с хозяевами маленьких собак, я серьезно - это идеальное животное, если собаки непротивны+ У нас собачка. Муж был сильно против. Теперь обожает ее. Хлопот от животного никаких от слова совсем. Ничего не портит, спать не мешает, не гадит, не воняет, не шумит. Можно гулять с ним - это удовольствие и для детей, и для нас. Можно не гулять)Даже любимые мной коты меркнут перед этой крохой. А сколько любви и интеллекта в этом существе![+sign]Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделю,мир станет таким, как мы с тобой хотели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ось, зверніть увагу, який чудовий песик+ http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/malchik-chihua-IDbdikW.html#5d3a3ad455Сама б придбала, та в мене котяка з характером, може не прийняти нового пожильця.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, я тоже на него засматривалась;) Свою тоже такой подрощенной брала восьмимесячной)). [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделю,мир станет таким, как мы с тобой хотели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в тому й справа, що ми вже досить+ досвідчені твариновласники і були у нас морська свинка, на яку в доньки почалася алергія і вона переїхала в живий куточок дитячого садка, потім короткий час був кролик, який не витримав довгого переїзду, потім була криска, от від неї я в найбільшому захваті, і її втрату переживала найважче........тому до вибору тваринки відношуся дуже відповідально. Меньшій доньці 8 років, і прогулюючись іграшковими магазинами вона перш за все завертає до полиць з інтерактивними іграшками(хоч ніби вже і виросла з них), і я розумію, що вона шукає того "друга", який буде її слухати і"заглядати в очі", вона шукає товариша(донька дуже активна і товариська).Про маленького песика буду говорити з татом..............
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Иногда (а на деле очень часто) мужчины против песиков. Я когда-то ввела в поиск запрос "как уговорить..."+ первым гугл подсказал "..маму купить монстхай", а на второй месте "...мужа купить собачку".Почитала темы на форумах. Так было про " иногда просить прощения проще, чем разрешения". "купить, перетерпеть и наблюдать как муж будет влюбляться в собачку". Не советую такое, конечно, т.к. не очень культурный метод. Но я была в отчаянии, родители не покупали, потом первый муж не разрешал собачку, потом второй муж семь лет был против собачки. Я решила, что 17 лет мечтаний искупают мою вину и просто ее купила. Ребенку лучше сучечку брать, конечно. Хоть и выше по ссылке милейший кобелек.[+sign]Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделю,мир станет таким, как мы с тобой хотели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну, у всех свой вкус, но я считаю, что собака должна выглядеть как собака И при этом помещаться в коридоре:) джек-рассел - мой идеал:)[+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

но Джек не подойдет тем, кто хочет кролика)) [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделю,мир станет таким, как мы с тобой хотели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

довго писала, але все зникло. Синапс - не беріть, вони не розумні і не лагідні, через місяць будете лише годувати та прибирати за ним. [+sign]Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Моя подруга, помнится, не против была кому-то подарить вместе с клеткой. Если хотите, завтра позвоню, поинтересуюсь.И да, нашей лет Пусе уже лет 7. Писать долго. Звоните 063-748-94-58 - расскажу.[+sign]Хто з мечем до нас прийде - поріжте сальце, будь ласка![-sign]ня
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мозг как у хомяка. лучше кошка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение