знищити у кішки бліх (терміново)

16 сообщений в этой теме

Опубликовано:

знищити у кішки бліх (терміново) Обробила вже двічі спреєм на основі кокосового, рапмового та масла жожоба, а віз й нині там. Живі стрибають, купа чорних цяток на шерсті.Мож щось треба таке, більш хімічне? Мож краплі на холку, чи інший спрей.Або таки взяти нашийник?Й ще питання. Після обробки ті блохи не полізуть на людей?Актуально до завтр. ранку, чоловік буде в місті й купить.Дякую[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я надевала ошейник, обрабатывала квартиру Бутоксом обязательно и повторяла через 2 недели. Блохи выводятся в щелях паркета,коврах и лишь потом переселяются на кошку. Ну и по полу скачут,кусаются,гадкие![+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я обробляю Эдвантаджем або Стронгхолдом. Ефект на місяць є завжди.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Когда была такая проблема, покупала Фронтлайн для котов и аэрозоль Больфо - для обработки квартиры. Помогло.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дамы, а напомните, плиз, чем полы от блох моют??? Пообещала + подруге название и всё забываю спросить))))кто-то давал название ампул на букву Л вроде ....[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Бутокс )) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Адвантейдж - уж если у бездомников все убивает без побочек, то и у Вашей справится. Хорошие капли. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

неостомосан - полы мыть
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

неостомосан - полы мыть
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дівчата, дякую. купили таки нашийник. а ще скажіть, оте чорненьке на шерсті, то какашки чи яйця? й що з ними робити? скубти, чи як? чи купати й стригти))? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Это продукты жизнедеятельности блох, не яйца, само отпадёт Смотрите, если вас блохи не любят (кусать), то они вымрут через пару месяцев от голода, если котэ обработан так, как надо (я своих каплями Advantage полировала). Мне так рассказывал ветеринар. Но это в случае квартир, а вот в случае частного дома не знаю. Может там поток нескончаемый... Мои сидят дома, на дачу не ходоки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ми зараз у приватному будинку, подивимось, як далі буде. я о 5 вечора надягла їй нашийник, й ось зараз дивлюся наче ее чухається [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вообще-то ошейник одевают ПОСЛЕ ТОГО как уничтожат блох, как средство профилактики. Поэтому нужно сначала капли, а потом, через недельку - одеть ошейник. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, он )))) [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да? передам и это ))) [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да? в мене там такий повільний інет був, що я відповіді читаю постфактум. але на підвіконні, де спить кішка, є декілька дохлих блох, мабуть же діє нашийник?й тих чорних цяточок на шерсті менше стало[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение