Собаколюби, приймайте в компанію!

37 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Собаколюби, приймайте в компанію! Вже пять днів, як я знову мама :-) Дитьо - біла лабродівчинка Мішка, 5 місяців від народження :-) Спокійний такий кабачок :-) Так що буду звертатися за порадами. Поки що дитя вважає, що воно сторожовий пес, гавкає на дворняг, іграшки ігнорує - несерйозно це :-) Короче, приймаю вітання :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ого, 5 мес уже почти подросток))) Поздравляю!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Оооо, пам"ятаю Ваші пости з приводу бажання мати собака))). Вітаю!!! Нехай радує!()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, дівчата :-) воно таке смішнюче - плюхнеться поряд, міжвушшя наморщить і дивиться :-) Поки що штудіюю ази кінологіі, читаю про собачу мову, як вони спілкуюються :-) вчора лазила на карачках, як собаки, запрошувала свою королівну побавитися :-) Вона на мене подивилася, типу, мамо, вам швидку викликати? Але для спини хороша розминка, нічо так :-) В суботу відведу свого Буратіна до школи, ну і себе заодно, будемо вчитися жити разом :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) Не мала баба клопоту - купила порося))). Ну що ж, бавтесь тепер!)))) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вітаю з новим членом родини) тільки не загодовуй її) у нас в парку мало нормальних, більшість лабрів - діжечки з вухами на лапах ()[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

обана....поздравляю!!!! пусть только радует... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Приймаємо, давайте фото, бо таки є що показати!!! [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

с пополнением вас, мамочка :)) растите здоровенькие :)) [+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

після Кори дрихла три години на спині, безстижа тварюка :-) Марта влюбилася в Кору, проситься з вами ще [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Приходьте, але ж ваша не бігала багато) я так люблю лабрадорів, що й сама буду рада [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ій вистачило, той ще кабачок :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

принимайте и от нас поздравления! пусть растет здоровенькой и послушной девочкой!Выкладывайте фотку![+sign] "Если ты способен видеть прекрасное, то только потому, что носишь прекрасное внутри себя. Ибо мир подобен зеркалу, в котором каждый видит собственное отражение."Пауло КоэльоЖизнь плюс кошка — это удивительное сочетание, я клянусь вам! (Райнер Мари[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

присоединяюсь к поздравлениям и ждем фото!)) [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ось тут: https://plus.google.com/u/0/photos/+IhorBodnar/albums/6022557991113451873[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой какая красотуля!!!!!!! Точно кабочек! [+sign] "Если ты способен видеть прекрасное, то только потому, что носишь прекрасное внутри себя. Ибо мир подобен зеркалу, в котором каждый видит собственное отражение."Пауло КоэльоЖизнь плюс кошка — это удивительное сочетание, я клянусь вам! (Райнер Мари[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

красотка )))) Ларис+ снимай всегда с бутылок пробки....[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а, ясно. дякую за пораду, буду знімати. кабачок іграшки ігнорить, а тут за пляшкою соізволіла збігати, то радості було :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я балдю)))) Сонце, а не собака) Заздрю, да)[+sign]Бойкотую товари зі штрих-кодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Боже ж мій, яка красуня ) будьте щасливі всі разом довгі роки!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а мякусенькая!!! просто карамелька, не собака [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ларисо, щиро вітаю з поповненням!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ругаитись? :) я из лучших побуждений, иль обидела как? [+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение