Про котика

7 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Про котика Підкинули котика. Куди його пристроїти??? Так шкода, він дуже кричить, переляканий, видно, що від мами відірвали, лащиться. Я кілька днів - і їду,хотілося б віддати малечу, може кому потрібен котик, а може хоча б підкажете, куди його віддати можна, будь ласка[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хотите помочь - забирайте к себе, обрабатывайте от паразитов, фотографируйте и кидайте объявления по доскам - вот и вся премудрость! .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

цей варіант не вийде () т[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а фото есть? .[+sign]Чем больше я узнаю людей, тем больше я люблю животных.-Слава Богу дозвонился!-...Какой Слава???...и было у них три дочки: Алёна, Тышона и Идисюдана."Болею" форумом с 2005г.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

фото ось: .[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

красотуля) разместите на Сландо. Я так когда-то подобрала на даче кота, разместила фото на Сландо и через пару дней его забрали .[+sign]Чем больше я узнаю людей, тем больше я люблю животных.-Слава Богу дозвонился!-...Какой Слава???...и было у них три дочки: Алёна, Тышона и Идисюдана."Болею" форумом с 2005г.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, розмістила м[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение