Остеоміеліт у коте. Є переможці?

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Остеоміеліт у коте. Є переможці? Надія тільки на форум.Історія тягнеться з березня, кінця-краю не видно. Частини кісток черепа вже нема. Різали, чистили, промивали три рази - до лампи. Рана заживає і все поновій. Думали пухлина - ні, цитологія не підтверджує. Під прикриттям антибіотиків процес трохи притихає, але ось в середу закінчили колоть і з вчорашнього дня виділень явно більше. Ніхто нічого толком не каже.Самопочуття коте задовільне, апетит хороший, настрій отвратітєльний. Тільки я простягую руку до шприца - ховається під ванну і гарчить)Шо з нею робить???[+sign]Бойкотую товари зі штрих-кодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

К счастью, не сталкивалась. У кого лечитесь? Может, проконсультироваться еще у 2-3 врачей? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

З таким краще не стикатись. Були у кількох, лікуємся в найближчій, у Бугайова.Шукаю спеціаліста саме в такому питанні. Все упирається в те, що це голова. Там не розженешся з чисткою, і голку для внутрішньокісткових інєкцій не вставиш, бо нікуди. +вік 12 років, наркоз ще раз хірург боїться давать.Кажуть - ждітє, авось саме пройде. Раз не стає гірше, це тіпа вже добре. Ось пройде кілька днів і я таки посію на чутливість, бо шось ці беталактамні антибіотики не врубають, один понос від них([+sign]Бойкотую товари зі штрих-кодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Людям при О дают аб - линкомицин, клиндамицин не беталактамы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и наверное одновременно что-то из фторхинолонов - ципрофлоксан, моксифлоксацин
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

От і я на ципрофлоксан поглядаю, лінкоміцин кололи, результату 0. Тепер в задумчівості: почекать і таки посіять на чутливість чи колоть наугад....[+sign]Бойкотую товари зі штрих-кодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Попробуйте к Ткаченко обратиться+ он, конечно, ООООЧЕНЬ специфический человек, но по костям - специалист. Может, что-то подскажет, чего другие не говорили.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спс. специфичностью меня не испугать, ггг() [+sign]Бойкотую товари зі штрих-кодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение