Сушка 1stChoice (Фест Чойс) для кастрированных

16 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Сушка 1stChoice (Фест Чойс) для кастрированных Прошу підказки)Кормлю котів сухим 1stChoice (Фест Чойс). Купую в Зоотоварах із 10% знижкою.На днях каструю котика, за ним піде і кицька. І от подивилась в маг - не бачу там для покастрованих(( Теоретично там є для покастрованих із зайвою вагою, але поки нема в наявності. Мої кицьки не тлусті))Більш обізнані котоводи, підкажіть, чи є сушка 1stChoice (Фест Чойс) для покастрованих? Чи, можливо, нема саме в Зоотоварах...Не хотілося б міняти сам корм - він підходить вибагливому шлунку моєму коту. Не хотілося б міняти маг, бо там знижка.Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Специально для кастрированных у 1-st Choiсe продукта нет, есть только Weight Control, который, по словам производителя, подходит и кастрированным тоже.Врач, который будет проводить операцию, скорее всего порекомендует вам Royal Canin Young Male, в котором, помимо поддержания веса есть S/O индекс - профилактика мочекаменной болезни (специальные компоненты, подкисляющие мочу). И еще сейчас есть новая линейка кормов Sterilized. Кстати, учтите, что после стерилизации коты едят, как ненормальные - поэтому обязательно нужно давать строго отмеренную норму корма и не перекармливать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо) к сож., Royal Canin не подходит желудку( К Advance (Эдванс) Cat Sterilized присмотрюсь, где бы его на пробу купить мал пачку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы его пробовали весь или откуда такой вывод? Насчет Advance ничего не могу сказать, не знакома
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

весь? ні, весь не пробували. Тобто одного виробника, але різні лінії можуть різнитись для шлунка? Я думала, що оскільки нам не пішов один із Роял, то уже й інші корми цієї ТМ не підійдуть. Ризикувати дуже не хочу(А щодо Advance (Эдванс) Cat Sterilized - Ви мали на увазі, що у Роял є лінійка Sterilized? Бо я погуглила і побачила лише такий у Едванс
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

4 кота из ближайшего окружения после стерилизации не изменили привычек в питании, корм в постоянном доступе, лишнего веса нет. Мой нормально себе ест Пронатюр для взрослых.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну если бы вы сказали еще, какой именно корм давали какому именно коту (порода, возраст, состояние здоровья), и как именно он ему "не пошел", то можно было бы делать выводы. Вполне вероятно, что вы дали коту неподходящий именно для него корм, если дело вообще в нем. А разные корма одной ТМ для того и делаются, чтобы удовлетворить разные потребности. Sterilized вот: http://www.royalcanin.com.ua/novosti2/royal-canin-predstavlyaet-novuyu-gammu-racionov-dlya-sterilizovannyh-koshek
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Кіт кошеням пробував їсти Роял для кошенят - був страшний розлад травлення окрім сухого роялу їв вологий корм для кошенят.Пролікувались. Через певний час спробу дати роял повторили. Знову така ж ситуація.Після консультацій із вет лікарем висновок - не підійшов корм.Діагноз краще ставити не заочно на форумах, а при консультаціях із лікарем. Тому тему створила не для обговорення минулого годування, а саме для підготовки до майбутнього)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це радує) Дякую за Ваш досвід
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Что вы, никаких диагнозов :) На самом деле бывают такие ситуации, когда корм не подходит. Это не означает, что другие корма этой же ТМ тоже не подойдут. Я просто хотела узнать, в чем именно была проблема, т.к. часто бывают жалобы из серии "отравился овсяной печенькой" ;) Но кастратам однозначно нужно давать специальный корм для кастратов, независимо от марки, которую вы в итоге выберете.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так отож і задумалась я над спец кормом. Дякую Вам за підказки)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Може я й помиляюся, підійдуть більш досвідченні котятниці), але в цивілізованому світі прийнято стерилізувати домашніх улюбленців. Якби вони всі після стерилізації вживали спец. корм, то не було б потреби виробляти все те розмаїття, що існує в такій кількості.Тому я б дивилася по ситуації і радилася з лікарем, який знає кота. Моєму не підходить корм з кукурудзою, тому від Роялу довелося відмовитися.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о, свіжий погляд) Можливо, Ви і праві)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я годую свого кастрованого 1stChoice вже близько 8-9 років. Перейшли на нього з натуралки+ Коту вже більше 12-ти років, проблем зі здоров"ям немає, купила йому якось той же чойс, але для котів похилого віку )) "Сеньйор", то він якось не зрадів і їв його без задоволення. Повернулись до звичайного, я не переймаюсь, що потовстішає, він вміру вгодований))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую за відгук) Я чогось переймаюсь не так щодо ваги, як щодо захворювань нирок
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну, з нирками у нашого проблеми були на натуралці, тепер все гаразд (ТТТ).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение