Котя після операції

3 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Котя після операції Поговоріть зі мною, бо я туплю. Зашите пузо в двох, а може і в трьох місцях, в попоні по саме німагу. На морді дренаж (на голові комір, само собою). Завтра забираю додому, це третій день. 1. В чому забирать? На руках, чи якусь коробку приспособить? 2. Закривать на кухні чи хай ходить де хоче? Боюсь, що заникається в кімнаті і доведеться виужувать з якоїсь щілини3. Уколи. Самій колоть чи возить? Котів ще не колола. 4. Дренаж. Його просто вийнять?5. Шви. Людям і собі знімала, котам ще ні. Є якась різниця?6. Чим краще годувать?7. В туалеті у нас звичайний пісок. Купить якийсь наповнювач, щоб чистіше?Дякую.[+sign]Бойкотую товари зі штрих-кодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

1. Можно на время снять воротник и в переноску, ничего в дороге кошка себе сделать не успеет+ 2. Разместите кошку там, где она будет чувствовать себя комфортно. В воротнике она особо никуда спрятаться не сможет.3. Конечно самой, это несложно. Зачем кошку стрессовать понапрасну? Посмотрите в Инете, как это делается.4. Как скажет врач.5. Никакой. Но у меня был случай, когда один шовчик врос, пришлось ехать к врачу.6. Спросите у врача, кошку ведь в клинике кормят. Обычно первые дни дают Роял рекавери, потом - в зависимости от вмешательства.7. Песок с улицы? Ну, я бы вообще навсегда перешла на наполнитель, с улицы можно принести и яйцеглист, и вирус, и грибок вместе с песком - зачем Вам это?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую. В інтернеті я подивилась, там милих тихих котиків колють, а у мене чудовіщє) Вчора була геть ніяка, сьогодні ми вже злющі як сатана, завиваєм і замахуємся на хазяйку лапою. чую, завтра ми всі похохочєм. ттт, схоже, з нею все буде добре))) [+sign]Бойкотую товари зі штрих-кодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение