визначення віку киці, питання суто для любителів самого процесу :)

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

визначення віку киці, питання суто для любителів самого процесу :) киця в кінці жовтня:фото 1фото 2вага 700гкиця зараз, через півтора місяця:фото 1фото 2зуби були і стали-значно подовжилися ікла, з одного боку випав середній (другий) премолярвага 2 кг"Сентиментальна історія": ніде я її ніфіга не підібрала. Спочатку десь тиждень всім під двері хтось гадив вперше за кілька років (я не здивуюся, якщо моїм вищезгаданим викинутим на сміття дорадо), потім воно почало кидатися за людьми в ліфт, бігати за ногами і верещати під дверима "пустіть"... все, сиджу тепер і відраховую інкубаційний і продромальний період сказу :) П.С. ми її нікому не віддаєм, бо чоловік від неї з самого початку в захваті і дуже любить котів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не вводьте людей в оману, це дві різні кішки! А якщо серйозно, то гарнюня стала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:) та вона й була прикольна. малятка будь-що дуже швидко змінюються :) просто не можу розібратися, чи їй 3-4 місяці, чи ближче до півроку, чи ще більше. Хоча ніякої погоди це не робить, але цікаво.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я думаю 6-7 мес, красотка!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Зубки сфоткайте, возраст только по ним можно определить. Если премоляр выпал, то уже не меньше 6 мес. А клыки, наверное, уже новенькие стоят. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я ж сфоткала, там є посилання "зуби до і після". от я й казала зразу чоловікові, що це вірогідно не дуже й кошеня, бо щось воно надто тямуще, хоча й хитається... і відчувала, що чоловік на мене дивиться як на самашечу, бо воно вміщувалося на долоні, і я вже від того сама в собі сумніваюся, поки в неї зуб не випав і я не знайшла, як мають виглядати молочні ікла...сама бачила, як макроподи (риби) по півтора року плавають затянутими ліліпутиками місяця на два, а потім деякі раптово надумують вирости. життя таке різнобарвне.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

назвала її Чупою... .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, у меня недавно пристроилась Чупа ))) Полное имя Чупа-чупс )) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не заметила... Фотки, конечно, расплывчатые, но видно на 1-й, что постоянный клык растет, а это месяцев 5. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня тоже есть Чупа, полное имя Чупакабр)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Это бывшая Корица-Люся? ))) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

значить, півроку киці :) зрозуміло, дякую. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і у мене від цього ж слова, бо були дуууже довгі дивакуваті пасма з вух, череп вузький і очі якісь завеликі, хребет "гармошкою" і воно як їжачок вміщувалося на долоні догори лапами. тепер цей фокус з уміщуванням на долоні не проходить. і здавалося що це нібито хлопчик, а воно дівчинка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

На першому фото три мiсяцi, думаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не 3 и не 4, а 6-7
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, имя Корица не прижилось, я зову Чупой, мама Люська) но мама у нас и Изю зовет Кузя, мои варианты ей не подходят))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение