Купила одна дурепа кіло підпеньків...

20 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Купила одна дурепа кіло підпеньків... Нагадайте тепер, як з ними поводитися, мити спочатку чи чистити, а потім мити, ну і як їх приготувати, так щоб в годину часу вкластися (з помивкою і почисткою). Чи відварити і лишити? Дякую.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Помити, я їх можу трошечки ножом подерти (+) Відварити, та пожарити. Будуть хрумтіти, вкусно, тільки лучку додайте.Можно відварити, замаринувати рецепт [+sign]«Изменишь одно, изменится все»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я знаю такую последовательность. Грибы чистят, моют, режут, заливают водой, очень хорошо песочек оседает. Потом отваривают и жарят. С луком и укропом. Или в сметане.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Это опята, что ли? [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я жареними їх страшне люблю. Тільки вот часу у мене нема :( [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну так [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

чет мне казалось что они опеньки.... а по теме - что может быть быстрее просто пожарить? полчаса на все про все[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то у вас в данєцкє може опеньки. А у нас в Карпатах підпеньки :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

угу, не борщ, а "пєрвоє"))))))))) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

*показывает язык* у нас в данецке вообще грибов никогда не видела кроме поганоксвой первый гриб нашла под Киевом :) и чернику впервые увидела и попробовала здесь же[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а друзям батьки з запоріжжя постійно мариновані білі передають. теж дивувалися - ну звідки в степах білі? А виявляється, там на хортиці ліс. А грибу що треба? Три дерева достатньо.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну..я їх зналя як опенькі...от і здивувалася)) але гриби то така справа, що краще "пєрєбдєть")))) [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Значить так, але на істину не сильно претендую+ 1. Чистити2. МитиЧистити краще коли гриб сухий, бо він не вислизає.А чистити помиті грибі...ну.... вони слизькі, та не досконало помиті,тому спочатку чистимо сухими, зрізаємо грубу грязь та все таке,а вже потім миємо від залишків недочищеного піску.[+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, дяк. Я теж так і думала [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я їх, взагалі, просто добре вимиваю. [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ніжки чистите? у мене не наймолодші [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну, як старі, можу зрізать, а та біла спідничка-добре змивається, але я всі!!! гриби відварюю в солоно-оцтовому окропі, а потім вже готою( от така в мена муха:)) [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я теж всі відварюю, навіть білі. А підпеньки, так ще й з цибулиною. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ларисо, ОФФ+ щось часто Ви себе сама дурою або дурепою називаєте.Не робіть людям когнітивний дисонанс, га?:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

самокритика властива людям з певним рівнем інтелекту, а вже сам рівень визначається епітетами ;)) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение