салатик з грузинського ресторанчику (хочеться дописати для овуляшечок та беременяшечок, але вже, тіткам теж сподобається)

18 сообщений в этой теме

Опубликовано:

салатик з грузинського ресторанчику (хочеться дописати для овуляшечок та беременяшечок, але вже, тіткам теж сподобається) Короче, щойно їла таке чудо: помідри і огірки накромсати дуже крупно, огірки на восьмушки - на четвертини по довжині і потім напоперек, помідори пополам і на три частини, цибуля, кінза, базілік, заправити тертими грецькими горіхами з ДОМАШНЬОЮ олією (домашня у мене мається на увазі пахуча і нерафінована). Посолити рясно. Фсе. Ситно, смачно, кеци можна було не замовляти.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дві години тому з"їла один в один, тільки без кінзи)) не можу я, наче повний рот клопів () цибулі було багацько, але не зашкодило)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

галочко, другий раз в житті моя душа цю кінзу прийняла :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о, у мене такий у книжці тінатін є... я вже котрий рік поспіль збираюсь скуштувати.олій ж - сонях, я правильно зрозуміла?[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

здається сонях. а може кукурудза. я взагалі нераф не дуже люблю, Тіко оливкову, тому розрізнити не можу. Але в соняшникової характерний такий присмак сємочок.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ти як моя терезіта: "мамо, а неправильна оливкова олія - це соняшна, так?"[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ахаха она у тебя просто кладезь перлов :)) у моих испорченное вонючее масло - это оливковоеони отказываются верить, что кто-то в здравом уме такую гадость будет употреблять[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тертые орехи - это как? в пыль или просто в блендере до мелкой крошки перебиты? [+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:)) при том ящикаме:)) [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

класс. спасибо :) а как потереть орехи..? и сколько примерно их надо?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я не знаю, шматочки горіхів були крошкою десь по 1-2 мм, ну і досить рясно Воно звичайно у поєднанні з олією ужирняє салат, але якщо більше нічого не брати, то в самий раз.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

jо, дякую. якраз все є
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можно ступкой растолочь. в пыль совсем необязательно и даже нежелательно имхо. [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

или скалкой на доске [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я ще додам - обов"язково солити сіллю крупного помелу, бажано морською) нічо, що я влізла)? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

давай, давай :)) я цього і не знала, я ж його замовила :)) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение