Можна врятувати гірку рукколу?

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Можна врятувати гірку рукколу? Купила рукколу запаковану. Я знаю, що вона буває гіркувата, але ця дуже гірка!! Намочила у воді. Може ,ще щось додати?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

она в салате может быть не горькой, вы же ее заправите, добавите еще что-то ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за відгук. Спробую заправити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

По темі не скажу, але рукколи зараз повно на базарах + за ціна її від 2 до 5-ти гривень за пучок, і якість нормальна. Беріть молодшу, така смачніша. Вона досить невибаглива і росте зараз на городах "як дурна")). Для чого платити у супермаркеті скажені гроші за імпортовану, або рощену бозна де? Чим старіша руккола, тим вона жорсткіша і гіркіша. Хоча, я брала і таку, яка майже цвіте, і вона теж непогана була (маю на увазі ту, яка з базару).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

2-5 грн??? Я вчера в Ашане хотела купить, увидела цену и чуть не упала: 30 грн за 125 г!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я ее на пробу сеяла у себя дома, взошла щитом))), вообще без проблем
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня на балконе взошла, жду урожай через пару недель:) а так да, она неприхотливая, растет как сорняк:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, весь май покупаю возле метро у бабушек по 4 грн пучок. Молоденькую и вкусную.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я в шоці. Здуру викинула за неї 22гривні, і так і не їла.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

татю... вона сама по собі і є гіркувата. салат зробіть: рукола, яйко, сир, помідор, гурок... оцет-мед-олія... бомба.[+sign]Verra la morte e avra i tuoi occhi. C. Pavese[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за рецепт, скоро спробую, але ця була дуже гостра.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

думаю, рукколу можно на пиццу домашнюю натрусить Я добавляла разные травки (правда, не рукколу).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Рукола на пицце очень вкусно, но свежачок и не сильно много. ну и не горькая я всегда поверх бросаю несколько листиков.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение