Пляцок з вишнями. Gratia, очень вас жду))

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Пляцок з вишнями. Gratia, очень вас жду)) Дорогая, многоуважаемая Материнка!Уже неделю моя душа не знает покоя))) Во Львовской Цукерне попробовала пляцок с вишнями. Тонкий-тонкий слой теста,которое было описано в меню как "сирно-мигдалеве" и толстый претолстый слой вишен. Больше ничего, все очень просто, как все гениальное))) Но эти вишни, они были все целенькие, не пустившие сок на тесто, не окрасившие его, сочные.КАК? Как это попробовать сделать дома? Вы умеете, я знаю. И Солмира, наверное, умеет... Научите.[+sign]*****************************************************""Какой чудесный день, моя струится леньНа грани просветленияСияет шамбала и нежится душаВ нирване воскресения.""[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В анналах в мене зберігається отаке о: Маково - вишневий сирник на пісочно-мигдалевій основі.Почнемо з форми в мене прямокутна форма 40х20Печу всі пляцки при температур 170 гр з обдувом( духовка електричнаДля тіста 150гр муки100 гр мелених мигдальних горіхів( горіхи попередньо підсушити на сухій сковорідці, дати вистигнути, і перемолоти через м’ясорубку або змолоти в комбайні)100 гр цукрової пудри150 гр масла2 жовткиЩіпка ванільного цукруЗ’єднати муку, мелені горіхи, цукрову пудру ванільний цукор, додати масло порізане з кусочки(з холодильника), руками швиденько перетерти, влити жовтки, замішати тісто, накрити кульком поліетиленовим і поставити в холодильник мінімум на 2 години( я роблю з вечора тісто).Начинка макова:2,5 склянки маку2 білка70 грам масла!!!0,5 скл. цукруЗа бажанням :Горіхи порізані(можна мигдалеві, грецькі, ліщина), або ізюм, і ромова або мигдалева есенція- 2 крапліМак залити окропом і поставити на вогонь варити хвилин 25-30, слідкувати щоб не підгорів, доливати за потреби воду, варити на помірному вогні.Мак остудити, перемолоти через м’ясорубку з дрібненьким ситом або перемолоти в блендері( можна в макітрі протерти). Білки збити на круту пінку потрошки підсипати цукор, збивати доти доки цукор в білках повністю не розчиниться. Додати білки до маку, додати за бажанням порізані горіхи, есенцію, ізюм.Сиркова маса:1 кілограм сиру домашнього солодкого1,5 склянки цукру(дивіться на свій смак, щоб не було дуже солодке)100-150 гр масла2 ст. ложки крохмалю4 яйця (окремо білки і жовтки)Цедра з одного лимону або апельсину1 банка(750 мл) вишні у власному соку. Сир два рази пропустити через м’ясорубку. Масло з цукром і жовтками збити на пишу масу, додавати по ложці сиру і збивати, в кінці додати крохмаль,вимішати і наостанок додаємо збиті білки. Все акуратно вимішати.Приступаємо до збірки пляцка.Розкачуємо тісто( з холодильника), викладаємо в форму змащену жиром і викладену пергаментним папером, кладемо в духовку на 10 хв пр. температурі 190гр.На чуть підпечене тісто викладаємо макову масу, на неї проціджені від соку вишні, на вишні акуратно кладемо сиркову масу, розрівнюємо, верх пляцка можна змастити жовтком, печемо в духовці хвилин 40-50, як по кімнаті потягнеться аромат і верх сирника зарум’яниться готово, виключаємо, і даємо вистигнути в духовці(не виймаємо!!!). Холодний пляцок можна за бажанням полити шоколадом, або залишити як єТрохи заміток на полях:- основа може бути і чисто пісочною без горіхів, можна зробити свій варіант пісочного який вам до вподоби.Пляцок можна зробити і тільки з вишнями-сиром, або мак-сир.[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

по закону подлості(( іменно такого я ніколи й не пекла((нада подумати трохи.... по описанню нічого складного.... ща
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Здрассьте, а куда я уважение дену?) Уже есть, ничего не поделаешь)))) Спасибо, все записала, буду настраиваться на пробу пера. Вопрос есть, "розсипати горох (щоб не надулося)," это как? Простой горох пластом, а потом его выкинуть или что. Туплю, простите)[+sign]*****************************************************""Какой чудесный день, моя струится леньНа грани просветленияСияет шамбала и нежится душаВ нирване воскресения.""[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибище, так подробно и понятно. Буду пробовать) [+sign]*****************************************************""Какой чудесный день, моя струится леньНа грани просветленияСияет шамбала и нежится душаВ нирване воскресения.""[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, или фасоль - что есть дома, то и насыпать. [+sign]Социологи установили, что подняв с ковра нитку, которую не смог всосать пылесос, 85% мужчин бросают её обратно, чтоб дать пылесосу еще один шанс:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

таке тісто надувається в духовці пухирями можна поколоти виделкою рясно, а можна просто насипати зверху чогось важкенького - гороху, квасолі, уже є навіть спеціальні силіконові кульки для ентого діла - під їх вагою тісто залишиться пласкимпотім викинути або залишити для повторного використанняаччот буде?))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Будет, но через недельку, мне как спортсмену нужно настроиться на победу, ибо я ни разу не умею печь))))))) Все что угодно, кроме выпечки, но ради этого пирАжка я готова рискнуть и начать.[+sign]*****************************************************""Какой чудесный день, моя струится леньНа грани просветленияСияет шамбала и нежится душаВ нирване воскресения.""[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Начинаю комплексовать))) [+sign]*****************************************************""Какой чудесный день, моя струится леньНа грани просветленияСияет шамбала и нежится душаВ нирване воскресения.""[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

блин, я думала тот горох потом можно собрать и в суп закинуть. расточительство :((( ..[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тісто головне не перемісити от скаталося воно до купи - і всьо, баста, зразу в холод, бо буде як підошва дідового черевиканачинки не шкодувати, на форму d 24см можете сміло брати півкіло, а то й більше, в начинці має бути багато вишень і кисіль тільки для того, щоб воно трималося разомякщо вишні пустять зовсім мало соку, то можна добавити води чи компоту, відповідно, збільшити норму крохмалюдо речі, якщо начинка була не матова, а глянцева, то скорше всього її загущували желатином, а не крохмалем (я просто таке не лю, то й не згадала). Тоді вишню розморозьте, прокип"ятіть 2-3 хв з цукром, трошки охолодіть, всипте швидкорозчинний желатин, дочекайтеся, поки начинка охолоне остаточно і почне гуснути, викладіть на тісто і охолодіть в холодильнику до кондиції
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

може й мона)+ просто воно в мене вже настільки багаторазового використання, що я не ризикну)))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ого, столько нюансов. Спасибо, все внимательно читаю) [+sign]*****************************************************""Какой чудесный день, моя струится леньНа грани просветленияСияет шамбала и нежится душаВ нирване воскресения.""[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

жду) [+sign]*****************************************************""Какой чудесный день, моя струится леньНа грани просветленияСияет шамбала и нежится душаВ нирване воскресения.""[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

очень доступно написали, даже мне понятно) Спасибо большое! Буду творить)[+sign]*****************************************************""Какой чудесный день, моя струится леньНа грани просветленияСияет шамбала и нежится душаВ нирване воскресения.""[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а что делать с маслом, которое с маком идет??? уже мак перемолола
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо, за рецепрт, уже сделала. Необычно и вкусно. Тесто с орехами вкуснейшее
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение