Як незаморочливо накрити стіл на роботі?

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Як незаморочливо накрити стіл на роботі? Треба зробити невеличкий фуршет, але пройшли вже ті часи, коли я два дні готувала по 16 салатів на ДН- нема ні часу, ні бажання. Схилялася до солодкого столу, але в жару одним тортом і фруктами не пообідаєш. Одним словом, шукаю інформацію про стильні і смачні закуски, при цьому не складні- може шпажки якісь, сири ? І як нарізки правильно скомбінувати, про спосіб нарізання я вже мовчу- там треба кулінарну освіту мати((. Допоможіть, господиньки, ідеями!!)))) Спиртне буде якісне, ще не визначилась яке, але символічне- щоб пригубити і закусити...))Наперед вдячна за відповіді і ссилки.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

у ККЛ є фуршетні меню() [+sign]Служити собі спочатку солодко-солодко, а потім гірко-гірко.Служити іншим спочатку гірко-гірко, а потім солодко-солодко.(с) Л.Дереш[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Дякую, попробую розібратись.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Я пиццу заказываю обычно () [+sign]"женщина...всегда она..." (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А я роками слойки пекла з різними начинками, йшли на УРА. З покупного тіста.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Хтось підкине пару рецептів на тарталетки? Бо починається депресія від ссилки на Гастроном.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та закажите пиццу и не заморачивайтесь, либо вон осетиские пироги, либо суши по желанию
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та тю на вас!) олів"єкрабові палкияєчний (з селеровими стеблами)сир з часникомз куркою і грибами (або ананасами)[+sign]Служити собі спочатку солодко-солодко, а потім гірко-гірко.Служити іншим спочатку гірко-гірко, а потім солодко-солодко.(с) Л.Дереш[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Все ок! Відбулась тарталетками, шпажками, нарізкою і тортом. Трохи заморочливо, але нічого, всім учасникам дискусії дякую...
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас