Як незаморочливо накрити стіл на роботі?

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Як незаморочливо накрити стіл на роботі? Треба зробити невеличкий фуршет, але пройшли вже ті часи, коли я два дні готувала по 16 салатів на ДН- нема ні часу, ні бажання. Схилялася до солодкого столу, але в жару одним тортом і фруктами не пообідаєш. Одним словом, шукаю інформацію про стильні і смачні закуски, при цьому не складні- може шпажки якісь, сири ? І як нарізки правильно скомбінувати, про спосіб нарізання я вже мовчу- там треба кулінарну освіту мати((. Допоможіть, господиньки, ідеями!!)))) Спиртне буде якісне, ще не визначилась яке, але символічне- щоб пригубити і закусити...))Наперед вдячна за відповіді і ссилки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у ККЛ є фуршетні меню() [+sign]Служити собі спочатку солодко-солодко, а потім гірко-гірко.Служити іншим спочатку гірко-гірко, а потім солодко-солодко.(с) Л.Дереш[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую, попробую розібратись.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я пиццу заказываю обычно () [+sign]"женщина...всегда она..." (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А я роками слойки пекла з різними начинками, йшли на УРА. З покупного тіста.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хтось підкине пару рецептів на тарталетки? Бо починається депресія від ссилки на Гастроном.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та закажите пиццу и не заморачивайтесь, либо вон осетиские пироги, либо суши по желанию
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та тю на вас!) олів"єкрабові палкияєчний (з селеровими стеблами)сир з часникомз куркою і грибами (або ананасами)[+sign]Служити собі спочатку солодко-солодко, а потім гірко-гірко.Служити іншим спочатку гірко-гірко, а потім солодко-солодко.(с) Л.Дереш[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Все ок! Відбулась тарталетками, шпажками, нарізкою і тортом. Трохи заморочливо, але нічого, всім учасникам дискусії дякую...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Эта тема закрыта для публикации сообщений.