Барвники

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Барвники дівчата, потрібні барвники харчові, щоб пофарбувати готові фігурки з мастики - де купити? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Эххх я тоже колысь искала, а их только к Пасхе можно найти .[+sign]Счастье ЕСТЬ! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сказали, що є не яєчні ,а спеціально для кремів тощо я і фотку знайшла в неті http://rv.uar.net/~yamuna/images/barvnyk_yellow.jpgВ суперах, кажуть, немає, а от на Троєщині десь ,в бакалії купували.[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на дарницком рынке есть...+ я там всегда покупаю пищевые краски
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а какие цвета нужны? может придумаем из каких овощей-фруктов добыть нужный цветЯ так раньше крем для торта в разные цвета красила[+sign]Народ не роскошь - а средство обогащения. Правительство.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, дівчата! все вже знайшла і зваялаДоречі, похвалюсь :)) Шукала для цього http://likar.info/register/photos/22376/sid.JPG[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

класс! много времени украшение занимает? .[+sign]Народ не роскошь - а средство обогащения. Правительство.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

скільки його там намазувати?:о) шоколад ростопила і дрожащей рукой :о) спробувала обвести.Мастику теж робити 5 хв!Недовго, одним словом. А головне, мені обійшлося в 80 грн ,а не в 300-400 :О/[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сину сподобалось? на День народження готували? бісквіт чим перемазували?[+sign]Народ не роскошь - а средство обогащения. Правительство.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так, на 5 років вони впізнали персонажа - це мене радує :)) Торт такий: Тесто: яйца — 3 шт., сметана — 1,5стакана, разрыхлитель — 1пакетик, сахар— 1,5 стакана, мука— 1,5 стакана, шоколад — 50 г,орехи молотые — 3 ст. ложки, изюм — 3 ст. ложки.Сироп: вода — 60 мл, сахар — 50 г, коньяк — 50 г.Крем: шоколад — 50 г, пудра сахарная — 4 ст. ложки, яйца (желток) — 4 шт., сливки — 400 мл, желатин — 8 г.Джем или варенье малиновое — 100 г. - у мене був вишневий[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую! мій, уявіть, Рататуя просив зробити... я на таке не здатна[+sign]Народ не роскошь - а средство обогащения. Правительство.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Шедевр, а головне дуже схожий, клас!!!! А я не мама а гієна, торт доці на 3 рочки купувала. Я виправлюсь на цей її День народження)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я тоже покупала торт, но не вижу повода посыпать голову пеплом и рвать волосы на всем телеМира, клевая зверюга. я прям обзавидовалась[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дівчата, мене просто давить велика зелена жаба платити 150 грн за 1 кг торту... 300-400 грн за торт - німагу змиритися[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну правильная жаба, моя жаба ее поддерживает :)) ...[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение