Ой яка смакотинка!!!

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Ой яка смакотинка!!! О, я вам розкажу тоже! Готую сама! Значить так. Треба купити такі штуки, продаються в магазинах вага 40, 80, 100, 160 грам ну і більше,називаються "Фісташки". Берем дві тарелі - в одну висипаємо ото-ті фісташки, а нашо друга я розкажупотім. Ще треба купити благородний напій, москалі називають його пІво, але ви їх не слухайте, бо вононасправді називається ПИВО! От, значить, берем "Львівське преміум" ну або "Стела Артуа" і наливаємо його в келих,обовязково під кутом 46,5 градусів. Якщо не під тим кутом, то як казав один герой хвільму "Хвасон нєтот". Поки піна не спала, смачно ковтаємо слинку, і беремо в руки ото-те фісташку, носиком дугури (деносик розбиретеся). Акуратно, легесенько, з замиранням подиху, двома ручками розламуємо шкарлупку і-і-і-і-і-і... от тут нам потрібна друга тареля - кидаємо шкарлупу на тарелю. Поки ті маніпуляції проробляємо, піна на пиві трохи ся вспукуїла, кидаємо зернятко спочатку на ліві зуби,грумаємо, запиваємо. Наступне зернятко на праві зуби, хрумаємо, запиваємо, а потім два зернятка, аднаврємєннохрумаємо і запиваємо! Смачного!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

как Вам не стыдно??? мне низзя ни пива, ни фисташок, а Вы тут так вкусно рассказываете...:о)[+sign]Мораль сей басни два-три слова: коль ты Осел, Ослу - Ослово...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))))))) Спасибо! Подняли настроение!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я сподівалася, що побачу рецепт дійсно смакоти, а це лише прикол :-((( [+sign]Краса - це страшна сила. Краса вимагає жертв. Краса врятує світ! Як може страшна сила, яка вимагає жертв, врятувати світ?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Боже, а я як побачила заголовок, злякалася.:))). ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо:))) Только вчера такой "смакотинкой" побаловались:)ПОдача ещё вкуснее чем сам процесс:)С ув., Таня!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Какой же это прикол??? СМАКОТАААААААА :))))) Эх!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:)))) Ничё, будет и на твоем проспекте праздник :)[+sign]Есть надо много, но часто![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

клас! добавлю про смакоту купуєте гарне біле пиво, на тарілку ріжете шматочками помиту і почищену чорну редьку, присипаєте редьку сіллю. Чорна редька дуже смачно з білим (!!!) пивом, так німці-буржуї мене навчили[+sign]А мне интереснее жить, чем разбираться в том как жить[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а если безалкогольное? а фисташки-то чего нельзя? Они же безвредные :) ой, захотелось...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, про безалкогольное тут на форуме столько писали, что как-то не рискую я его пить. что делается оно исключительно из порошков и вообще ядреная химия... а фисташки ж соленые. а у меня отеки последнее время, соленого не желательно...[+sign]Мораль сей басни два-три слова: коль ты Осел, Ослу - Ослово...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хорошая идея для рекламы)) вы тока не забудьте деньги за идею взять))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

давайте, давайте, дразнитесь, ниче, пост закончиццо, будет и у мня две тарЭльки и ящик пива :-))) .[+sign]и закрыв лицо руками, я внимал к жестокой речи,утирая фраком слезы, слезы боли и стыда,а в высоком синем небе догорали Божьи свечи,и печальный желтый Ангел тихо таял без следаА. Вертинский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение