центр "Головний біль" у Києві - хтось знає відгуки?

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

центр "Головний біль" у Києві - хтось знає відгуки? у моєї бабусі постійно болить голова, пройлши купу обслідувань - нічого не виявили. Брат хоче відвести її у цей центр, але там тільки за перший візит з обслідуванням треба 3000 грн викласти. http://www.headache.com.ua/price/Цікаво спершу дізнатися, чи є хоч одна жива душа, якій би цей центр допоміг. Може хтось чув про таких?ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мне они в свое время не помогли...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... от і мені поки здається, що все це викачка грошей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

up
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы делали бабушке РЭГ головы? Допплер сосудов шеи, головы? Проверяли на гайморит? Очень понимаю бабушку вашу.. та же проблема :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, не робили. робили МРТ. гаймориту точно немає.а ви робили? поділіться, буль ласка, ЧИ допомогли вам ВСТАНОВИТИ І УСУНУТИ ПРИЧИНУ болю? можна без призначення лікаря - просто привести бабусю на процедуру?Заздалегідь дякую за відповідь!і взагалі... як знайти нормального терапевта, який би вів історію хвороби і намагався допомогти старій людині? у нас в полікліниці таких нема 8(. Питання риторичне.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне помогли реально, после многих неврологов.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

розкажіть докладніше, будь ласка + як довго ви обстежувалися і скільки це коштувало?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

На Покупоне несколько дней назад можно было купить купон на скидку на обследование
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

все обследование проходит в один день на протяжении часа-двух потом доктор смотрит, объяснят и выписывает лекарство. В мое случае это был один препарат....после той кучи, которую я пила до этого. Но пью его я уже пол года. И еще надо столько же. Раз в месяц прихожу отследить динамику.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не тратьте деньги на ветер Езжайте в военный госпиталь, в отделении неврологии Ирина Викторовна, она направит на РЭГ (100 грн.). Ей-сколько дадите.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хотя лучше сразу записаться на РЭГ, потому как очередь 521-83-79, 0679984935 Бойко Светлана Алексеевна, невролог высшей категории. Потом уже с РЭГ к Ирине Викторовне, она в ординаторской на 1 этаже.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

с контрастом делали?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение