Почервоніло і сльозиться праве око((((

3 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Почервоніло і сльозиться праве око(((( Ну от, три дні тому якийсь вірус буквально положив мене, боліло все тіло. температура 38.5 (я вже й забула. як я паскудно переношу підвищення температури) Вчора почало горло боліти, а сьогодні зранку око...Це не конюктивіт, я так надіюсь. Сльозиться, червоне, трохи менше стало, але не підпухло, дискомфорт. Дивлюсь я на себе в дзеркало і одне око плаче, а друге сміється((( Порадьте щось дієве, до лікаря в ближайший час не попаду. Дякую)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне кажется,конъюктивит... я б закапала альбуцидом или офтадеком [+sign]и я тоже играю в ёлочку! http://gelanie.com/elka.php?id=7f8ed38b3ee99b63cfcd585cc0fbaf96 Очень хочется жить лучше,а получается только веселей...)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не конюкивіт, бо тиждень з дому не виходила, ну ніде не могла набратись чи простудитись. І конюктивіт буквально за годину-дві переходить на друге око. В аптеці чоловіку дали каплі сказали, що це на фоні температури. так судини можуть реагувати ( а у мене є певні проблеми з судинами). Годину тому закапала, вжєе принаймі не сльозяться, але ще червоне....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение