небезпечні дитячі пляшечки для молока?

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

небезпечні дитячі пляшечки для молока? прочитала і злякалася - всі ж діти на них виростають!!!Європа визнала дитячі пляшечки небезпечними -http://www.svidomo.org/defend_article/567
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

По-перше, не всі, а пластикові пляшечки, що містять бісфенол А По-друге, вже давно відомо, що для гарячого і теплого краще використовувати скло, а не пластик[+sign]Господи, дай мне силы изменить то, что я могу изменитьДай мне смирение принять то, что я не в силах изменитьИ дай мне разум отличить одно от другого.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

небезпечні дитячі пляшечки для молока? так - але ж ніхто не попереджає: "небезпечно"! а європейці - забороняють до продажу взагалі...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

небезпечні дитячі пляшечки для молока? сорі за посилання:) новенька я :) ось так і пляшечки нам підсовують, і ліками, що нічого не лікують, обгодовують...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я и без всяких статей знала, что пластиковое оно г......, лучше потратиться на стеклянную но быть уверенным .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не размещайте просто ссылки надо давать текст и ссылку, вы нарушаете правила форума.[+sign]С уважением, администратор форума![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

небезпечні дитячі пляшечки для молока? так наче ж написала свої думки та кинула більш розширену інфу посиланням...не саме ж посилання в тексті... як правильно, підкажіть!:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нужно было текст скопировать или хотя бы часть текста)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну нифи..а - а наши уже выросли дети.... ну хоть грудью больше кормился, но все равно хоть 1 бутылку смеси выпивал (из авен, из чико) и воду постоянно и племяница тоже...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

судочки для еды тоже.... "жирні речовини" "Біосфенол починає активно виділятися з пластику при контакті з гарячими та жирними(!!!) речовинами. А якщо пластик старий та пошкоджений – виділяється вдвічі сильніше."Электрочайники сюда же.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение