Що це?

18 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Що це? Постійна тривога.....Прям починаючи з раннього ранку коли просипаюсь. І не зникає це відчуття майже зовсім. Так вже кілька місяців. Ніяких особливих проблем немає - таких щоб непоправних. Все як у всіх . Трохи трабли в особистому, не роботі не все як хочеться, деякі справи йдуть не зовсім так як сподівалась. А я чомусь дуже циклюсь на деталях і за все посилено хвилююсь. І кожен день очі на мокрому місці.Куди мені? До якого лікаря?[+sign]Роблю, роблю - чую будять![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

схоже на депресію... до ендокринолога, терапевта[+sign]Во многой мудрости многая печали; и кто умножает познания, умножает скорбь... (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

попейте валерьянку курсом (месяц-полтора) еще лучше - саму траву (причем посмотреть у бабушек, а не в аптеке)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

До психолога Робота буде спрямована на відслідковування свого стану, виведення його на рівень свідомості. І тоді все стає гуд. Куди ті сльози й подінуться, як і не було.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

может щитовидка? .[+sign]Люди имеют право заниматься любыми сексуальными практиками, которые им нравятся. Впрочем, они должны избегать секса с козлами.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У меня такое было. После сильного стресса, причем, у меня тогда и сердечно-сосудистая система сбой дала, в общем, целый букет был.Я просто стала контролировать свои эмоции, занялась спортом, пила успокоительные капельки. Хотя, боялась, что без психолога мне не обойтись. Щитовидка была в норме.Через полгода попустило.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в мене теж ....такий правда...мене вибила з колії звістка про останню стадію раку 2 далеких родичів ...яким немає і 30 років Лягаю спати, молюсь...якого зникло відчуття 100% бгагополуччя...навіть моментного...дуже страшно за дітей....я божеволію...прокручує сценарії,що з ними буде в разі моєї хвороби чи чоловіка...як позбутися таких думок.....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

схоже на симптоми тривожного розладу або два інші варіанти: тривожно-депресивний розлад чи депресія по тривожному типу. у вас це почалось в кінці зими-на початку весни?у мене були схожі симптоми, якшо вам цікаво, можу в лічку написати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и мне напишите , плиз [+sign]Всего хорошего!!Винни Пух и Пятачок :))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

постарайтесь не искать в себе причины неудач и провалов.)+ Взлеты и падения бывают у всех. И ковыряние в себе на низших точках не свойственно разве что самым нереальным оптимистам. А таких очень мало. Постарайтесь не сидеть и анализировать свои ощущения, учитесь переключаться.[+sign]Я не буду проще...И не надо ко мне тянуться..[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

саме в цей період. напишіть будь-ласка:))[+sign]Роблю, роблю - чую будять![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую всім за відповіді:)) сходила сьогодні на ДН подруги. трошки розвіялась. та навіть в компанії ловила себе на думці що хмурюсь і якось відсторонена від усіх решта.вже місяць п"ю пустирник+глід+валер"янка - періодично попускає після цих капель ненадовго.[+sign]Роблю, роблю - чую будять![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а, настійка ВКПБ називається)) знайомий рецепт, а чому без корвалолу?у вас проблеми з серцем?я таке теж пробувала, але допомогало максимум на 2-3 годинкиякшо у вас є шлюбний партнер, можу порекомендувати хороший засіб:))).природній антидепресант. перевірено: ДОПОМАГАЄ)))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

напишу, але спочатку спитаю просто шоб перевірити своє припущення: у вас часом немає залежності стану від періоду доби, а заодно і безсоння?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

невролога, кардиолога, эндокринолога если там норма будет - тогда психотерапнвта[+sign]Пинк Суфле...цветем!))))фото в реге! прошу не бить фотографа по рукам! они ему еще пригодятся:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

зачем? невролог, кардиолог и эндокринолог начнут лечить следствие, а не причину.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

фсьо!написала нарешті у лічку) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

расскажите пожалуйста как Вам удается по интернету отличить эндо- от экзогенной депрессии?[+sign]Пинк Суфле...цветем!))))фото в реге! прошу не бить фотографа по рукам! они ему еще пригодятся:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение