Пластика живота

4 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Пластика живота После двух беременностей хочу сделать пластичускую операцию - убрать лишнее с живота. Кто делал? Сколько стоит? И где лучше сделать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

tanja Я робила ліпосакцію. Важила я після родів 54 вроді не багато, але з з цих 54 кг 4 були у мене на животі і бочках. не планувала, планувала тільки пошліфувати шрам, а лікар поглянув і порадив...в той же день після аналізів зробила....Дуже задоволена, фігурка просто супер, як у 18, а може і краще бо 2 кг жиру забрали а 4 я потім фітнесом зігнала ще на радостях) Другий раз не зробила б страшно мені, я дуже наркозу боюсь, мені здається що я помираю..це у мене вже 2 наркоз, такий підсвідомий страх. Після операції на четвертий день уже сама летіла літаком додому, робила у Цертусі тоді коштувало десь 6-7 тис грн. А в палаті зі мною лежала жінка, якій робили абдомінопластику, по простому цей кусок шкіри з жиром просто відрізають, залишається шов низько....Процедура складніша і мабуть дороща, жінка втратила за 4 год 9 кг, що звисало з живота. Порадьтесь і подумайте, все індивідуально і стопроцентної гарантії навіть найкращий у світі хірург не дасть. Успіху)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если хотите дешевле если хотите дешевле, то надо в регионы ехать. Например я для подруги узнавала осенью - в Киеве была операция около 12 тыс. грн, а в Луганске 7,5 тысяч. Есть разница??? А врачи хорошие есть везде. В Луганске я делала себе пластику (другую) - довольна. Т.ч. могу подсказать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение