Міністерство охорони здоров’я занепокоєне ситуацією, що склалася з отруєннями неїстівними грибами серед населення України

3 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Міністерство охорони здоров’я занепокоєне ситуацією, що склалася з отруєннями неїстівними грибами серед населення України Останнім часом збільшились випадки отруєння неїстівними грибами та летальність, пов’язана з цим. З 1 липня по 16 серпня було зареєстровано 88 випадків отруєння, в тому числі 20 серед дітей; померло від отруєння неїстівними грибами 13 людей, в тому числі 5 дітей (для порівняння: з початку року по 1 липня отруїлось 73 особи, померло – 5 дорослих). Така ситуація викликає занепокоєння у Міністерства охорони здоров’я України. [+sign]С уважением, администратор форума![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сегодня иду с выставки вижу картину Молодая женщина с двумя детьми покупает у дядьки с газетки свежие грибы и рассказывает деткам как они все сейчас будут кушать грибные котлетки...... СЛОВ НЕТ!!! Где мозг, где осторожность? Ну почему ничего в черепке не щелкает, а? :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я вот тоже этому всегда удивляюсь Как можно покупать грибы с рук? И вообще, для нас не существует никаких грибов, кроме выращенных искусственно - шампиньоны и вешенка... А детям я вообще не даю, их до 5 лет врачи не рекомендуют.[+sign]С уважением, администратор форума![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение