Р.А. Панасевич -Свирский....?

2 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Р.А. Панасевич -Свирский....? Девочки, кто-нибудь слышал или посещал мед. центр этого доктора ("Лекарь")?? Он специализируется на варикозе. [+sign] Удачи, Оля Алешка (22.09.03)ICQ 107193232[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Було діло...... Це було років так 5-6 назад .....Знайшла рекламку в газеті, і так як я недалечко працювала від Медмістечка, то вирішила прийти до нього на консультацію. По-перше, що мене насторожило, так це те, що він, типа, навіть стать міняти може :))), по-друге- відеокамера в коридорі на очікування :))) по-третє - дуже проста методика лікування за такі гроші (колять тобі два рази ну ДУЖЕ свіже куряче яйце в ногу за 360 у.е. і гарантії ніякої). Не повірила я йому....:(((( Хоч годину з ним спілкувалась... Я тільки дивуюсь, що він ще цим займається. Може в нього зараз інша методика? Не знаю.Але я пішла звичайним шляхом, хірургічним. Це також не є найкращий метод, але на даний момент пока в світі не має нічого кращого, на жаль.... Може хірурги не зацікавлені в цьому????? Така поширена хвороба, а лікувати не можуть її. Косметично ножки мої стали кращі, але важкість все одно в кінці дня є часом.Коли я була на електрофорезі з лідазою(для пом"якшення рубців) в медмістечку, то медсестра сказала, що вона була у цього лікаря: результат дуже на короткий термін і вона потім все одно зробила операцію (це людина, яка працює в Шалімова і, я думаю, начулась про всякі методики). Герудотерапія (з піявками) також не дуже фонтан, так як шрами лишаються...і чомусь їй також не сподобалась.У Р.А.Пан.-Св. також бачила піявки, але нічого з піявками він не пропонував (вже не пам"ятаю чому).Дивуюсь, невже він комусь помогає, що ще існує....Чи це в нашій країні таке можливо...(ніхто не несе ніякої відповідальності, коли має гроші)???
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение