Кто знает толкового сосудистого хирурга?

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Кто знает толкового сосудистого хирурга? Или клинику, специализирующуюся на заболеваниях крове-лимфо системы. Хоть что-нибудь!!! ХЕЛП!!!Аня и Ксеньюшка (10.06.1999)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

институт Шалимова как раз специализируется на таких проблемах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А где это?? Аня и Ксеньюшка (10.06.1999)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Веда А мне в Шалимова сказали: вену удалять, придёшь через 2 мес., осенью. Профессор. Если бы муж не вызвонил Веду — так бы и сделали. Но вот ведь — всё вылечили без операции. Тел. 468-11-67
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Адрес: ИНСТИТУТ ХИРУРГИИ И ТРАНСПЛАНТОЛОГИИ АМН УКРАИНЫ (Шалимова)тел.: (044) 4831374,4831252,4835219адрес: 03126 г. Киев, ул. Героев Севастополя, 30ИНСТИТУТ СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТОЙ ХИРУРГИИ (Амосова)тел.: (044) 2774400,2774100,2774322,2774022адрес: 01601 г. Киев, спуск Протасов Яр, 11
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Простите, а кто эта Веда? и где она принимает?Аня и Ксеньюшка (10.06.1999)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо! Щас насяду на телефон!Аня и Ксеньюшка (10.06.1999)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:-)) Ой, а я не написала? Это Центр так называется: Веда, а лечил меня Андрей Владимирович. Удачи!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вот теперь понятно! Спасибо!Аня и Ксеньюшка (10.06.1999)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А як саме проходило лікування? Можете хоч трошки описати? Цікаво. Так як я, нічого не знайшовши, вирізала свої вени. Але є багато людей, яким це питання цікаво... :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Героев Севастополя, 25, по линии скоростного трамвая. Можно по справке узнать телефон и записаться на прием.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Звісно, можу. Спочатку мені зробили як комп"ютерну, так і оглядову діагностику, після чого розробили план лікування. Проходила 10 сеансів камерою зональної декомпресії (10 грн. кожна тоді було, зараз, здається, 15). Пила чай антиліпідний "Тяньші", хоча спочатку не довіряла. А найцікавіше — лікар робив якісь суміші ефірних олій, які треба було капати на мед, потім з водою певної температури і саме в той час, який було визначено. Сольові ванни з олійками, а потім ще капсулки якісь. Чесно скажу: не вірила, відмахнулася і, якби чоловік не пішов зі мною і потім три місяці не ганявся з ложечкою з медом день у день, не робила би нічого того. Але маємо результат уже третій рік. Потім ще двічі підтримувала курсом камери.А в Шалімова спитали: хто це вас на операцію направив??? Мовчки залишила йому направлення з ЙОГО висновком і пішла. Втім, ніхто й не затримував :-))Будьте здорові!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А не подскажете сколько денег надо на осмотр и диагностику брать с собой? Ну, плюс-минус? Спасибо.[+sign]Аня и Ксеньюшка (10.06.1999)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

3 года назад... с меня взяли 25 грн. Думаю, слегка подорожало. А Вы позвоните, там скажут.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за розповідь, Оленка :)) І ще питаннячко... А який топі поставили діагноз? В якому стані були вени? Вони вже виділялись на нозі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та нема за що... Ліва — тромбофлебіт, права — ще варикоз якогось-там ступеню... Вени не те слово, що виділялися, а на лівій прямо такі гронця були. Нормальну таку вже стадію мала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ясно.....Ось так, якби знала про це, то може і не різала свої лапки....:(.Але дякую, за інформацію, щоб радити іншим.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение