Что бы такое сделать на голове?

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Что бы такое сделать на голове? Просто руки чешутся,может сделать короткую стрижку ,покрасить волосы в рыжий цвет ,что б муж не узнал?:-))))Или лучше не надо?:))))))Мужу нравится высокий хвост,у меня от хвоста уже голова болит,всё ,стригусь налысо:-)Посоветуйте что-нить,люди,на Вас вся надежда,а то уже две недели хожу мучаюсь,заезжала в салон на Заньковецкой,Света в тот день не работала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пропоную кардинальний, але тимчасовий варіант:): сама зараз така ходжу. Африканські косички, але не такі які в нас були популярні кілька років тому, а щось типу колосків плетених по голові, які закінчуються косичками в самому низу. І з цих косичок можна ще різні штучки *замучувати* типу гульок, хвостиків, ракушок:) І додатково можна і колір так поміняти, вплівши штучні волоски іншого кольору. Тримається все це задоволення тижні два, як мені сказали. Голову можна мити:) Сама ще не знаю, бо ношу це все з понеділка:) Чоловіку подобається:) Мені також. Так хотілось щось змінити, аж руки чесались, а це кардинально, але тимчасово:) Дорогувато правда, але стрижка і фарбування твоєї гриви (це комплімент:)) не дешевше обійдеться.Оленка і Мартуся (4.1.3)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хи,я давненько о косичках думаю:-))) Спасибо,надо еще подумать:-))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Оленка, расскажи пожалуйста где ты их плела и сколько примерно это стоит. У меня длинна волос немного короче твоей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

розповім заодно, як подзвониш мені по іншому питанню :))(-) Оленка і Мартуся (4.1.3)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение