Дезінкрустація, бросаш в косметології. Де в Києві є?

4 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Дезінкрустація, бросаш в косметології. Де в Києві є? Відпочивали ми в Лівадії в сан. "Горний". Пішла я до косметолога, а вона мені зробила такі апаратні чистки і мені дуже сподобалось. В яких салонах є в Києві і які ціни тут? Ще я захотіла "зняти свою стару шкіру" з обличчя і стати "білою і пухнастою" з допомогою пілінгу гліколієвою кислотою 15%+К (але це в кінці жовтня), по пораді цієї ж косметички (купила у неї пляшечку цієї кислоти) СТРАШНО!!! А хто що чув про це, а може й робив :)?Света.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Боже вас упаси делать гликолиевый пилинг самой дома. Это очень серьезная процедура.Обзвоните салоны, обязательно найдете мастера.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Косметичка сама на собі випробувала і клієнтам не одним давала. Всі залишались задоволені.Я сама бачила жінку, в якої була пляма на обличчі. Вона користувалась кислотою і все ОК.А я телефончик дом. взяла косметолога, щоб ще раз розпитати про все розпитати.Ще подумаю до кінця осені.Може із-за того, що 15% розчин, то не так страшно?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Потрібно 1 раз в неділю робити (близько 10-12 процедур) Бажано в суботу.А ще вона бодягу на обличчя мені наносила. Так щіпало цікаво при дотику :)), але обличчя ожило.Найкращого Света.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение