Посоветуйте парикмахера, или салон где бы можно было удачно сделать прическу.

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Посоветуйте парикмахера, или салон где бы можно было удачно сделать прическу. Посоветуйте парикмахера, или салон где бы можно было удачно сделать прическу. Честно говоря, я сама еще не знаю, чего я хочу. Просто скоро день рождения, и хочется чего ни будь, интересного.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

По рекомендації форумчанки я в суботу була в "Сеул" на Горького, 160. Дуже сподобалось!!!Фотки будуть пізніше. Аліса Горалик - дипломований перукар!!! І дуже навіть не дорога, як для такого спеціаліста-стрижка з укладкою 25 грн.Думала спочатку на відому в форумі Свету на Зіньковецькій, але мені час не підійшов і я попала до Аліси в Сеул. Рекомендую. Тел. "Сеул" 269-70-09 - 25 грн.Тел. Свети на Зіньковецькій (дівчата залишались задоволені) - 464-02-12 - 70 грн.Удачі! З наступаючим ДР! Света
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

По рекомендації форумчанки я в суботу була в "Сеул" на Горького, 160. Дуже сподобалось!!!Фотки будуть пізніше. Аліса Горалик - дипломований перукар!!! І дуже навіть не дорога, як для такого спеціаліста-стрижка з укладкою 25 грн.Думала спочатку на відому в форумі Свету на Зіньковецькій, але мені час не підійшов і я попала до Аліси в Сеул. Рекомендую. Тел. "Сеул" 269-70-09 - 25 грн.Тел. Свети на Зіньковецькій (дівчата залишались задоволені) - 464-02-12 - 70 грн.Удачі! З наступаючим ДР! Света
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Музочка, а она красит? Или только стрижет? Tasya и Аленка (24.01.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Конечно! І мені запропонувала декілька штрихів зробити. Але не було часу ні в мене ні в неї. Іншим разом.А рекомендувала, наскільки пам"ятаю, Ленок з форума. Спасибі ій.З найкращими, Света.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо! Я уже на стрижку записалась:)))) Tasya и Аленка (24.01.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение