Українська Медична Група - хто лікувався?

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Українська Медична Група - хто лікувався? Які враження? В кого були там?Мене страхова компанія моя до них відсилає, не хочеться іти всліпу. Поділіться інфою!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сообщите их координаты, плз честно говоря никогда раньше не слышала, постараюсь узнать по своим каналамИра, Настася (8.5.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вони на вул. Гончара знаходяться номера не пам`ятаю, але можу взнати. Буду дуже вдячна за інфо!Оленка і Мартуся (4.1.3)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если не сложно адрес и телефон мне так будет проще. Я их раньше не слышала, может просто вывеску сменили? Если новые - то тоже интересно.Ира, Настася (8.5.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

без проблем: Олеся Гончара 8/5, тел. 212-2961Мене туди до гінеколога направили, до кого конкретно не вказали.Оленка і Мартуся (4.1.3)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой! это частная женская консультация. Там кажись Тася была. Я думаю она завтра расскажет.До завтра :))Ира, Настася (8.5.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мне понравилось. Я ходила туда, как только поняла, что беременна Вероничкой. Делала анализы и УЗИ. Но это было 2 года назад.Моя знакомая ходит туда частенько, ей тоже очень нравится. Гинеколог там грамотный и опытный, зовут её (если я не ошибаюсь) Татьяна Юрьевна.Лена, Машута(31.08.97) и Вероничка (29.01.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

І я по страховці у них була :) Записали мене до Артеменко Наталії.Дуже приємні і уважні в обсуговувані всі там.Вирішують всякі "казусні" питання по оплаті лікування самі з страховою :0). Дуже добре здавати різні аналізи, так як в поліклініках, ви ж самі розумієте... Хороша сучасна діагностична апаратура. Правда, я не знаю, наскільки хороша гінеколог Артеменко, як спеціаліст (але в мене такі проблеми, що вона не вирішує, мабудь,- "діагностика беспліддя")Взагалі, мені сподобалось. Цивілізовано.Зараза я в "Шлюбі та сім"ї", що, на жаль, страховка не покриває.Які є питання, відповім. :0)Найкращого, Свєта.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, спробую до неї потрапити) Оленка і Мартуся (4.1.3)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую за корисну інформацію + а ви не знаєте, по страхівці лише до Артеменко записують чи можна до будь-кого самій записатись?А яка у вас страхівка? В мене Надра.))Бажаю успіху в лікуванні і вирішенні вашої проблеми! Головне - вірити!Оленка і Мартуся (4.1.3)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так, я в Надрах :) Я думаю, що без ріниці,але за Артеменко я не хочу нічого поганого сказати :0)Я хожу зараз до лікаря, який завжди критикує всіх інших, що до нього були (хоча я не побачила причини критики в іі сторону).Я навіть хочк знову на УЗІ до неї попасти, щоб порівняти діагноз Гаркуші (Виборзька).Найкращого, Света.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так, я в Надрах :) Я думаю, що без ріниці,але за Артеменко я не хочу нічого поганого сказати :0)Я хожу зараз до лікаря, який завжди критикує всіх інших, що до нього були (хоча я не побачила причини критики в іі сторону).Я навіть хочк знову на УЗІ до неї попасти, щоб порівняти діагноз Гаркуші (Виборзька).Найкращого, Света.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а може Наталія Юріївна? така в них є)) - подзвонила записуватисьОленка і Мартуся (4.1.3)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я там делала УЗИ вагинальное. Там все уютненько и цивильно. Врач все рассказала хорошо и подробно. Больше, к сожалению, ничего сказать не могу. Впечатление приятное осталось. Аппаратура хорошая.Tasya и Аленка (24.01.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую за інфу, піду спробую... Оленка і Мартуся (4.1.3)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение