Знову про депіляцію

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Знову про депіляцію Дівчата, тут всі обговорювали креми, салони.А мене цікавить депілятори, якими можна користуватися дома самому.Якими ви користуєтеся, які краще, функції їх.А то думаю може купити, але щось розгубилася у виборі.Підкажіть(жалібно так).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у мене Philips, я задоволена Купувала у магазині "Філіпс" на Червоноармійскій. Користуюся вже 3 роки десь.Tasya и Аленка (24.01.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А як часто треба ним користуватися, щоб все гладенько було?І не боляче спочатку?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Перший раз дійсно більш боляче, ніж потім легше. Взагалі, до цього неприємного болю звикаєш.Десь три тижні все ідеально, потім потроху відростає волосся. Я користуюся раз на місяць.До речі, нещодавно користувалася воском - спробувала на ногах. Можу сказати, що після епілятора відчуття гірші, ніж після воску. Мені здалося, що це навіть зовсім неболяче. А от з бікіні не знаю, що робити - після епілятора подразнення, з воском не навчилася ще, боляче і не виходить ніяк.Tasya и Аленка (24.01.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А волося не вростає під шкіру після епілятора?А воск-ти що саме пробувала?Бачила рекламу по телевізору про воск, то таким самим?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я попробовала воском Veet (его ракламируют). Мне не понравилось. На ногах волоски выдираются эффективно и практически безболезненно, но бикини обработать невозможно. По крайней мере, у меня ни один волосок с места не сдвинулся :) Кроме того, необходимо отрастить волосы мин. 5мм. И еще, я заметила, что после воска волоски становятся более жесткими и гуще растут, чем после крема (того же Veet).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У мене не вростає, було кілька волосків одного разу, але більш не півторювалося. А воск Veet пробувала. Ефект той же, але не так боляче. Правда, клопіту з ним більше и все одно я корегувала епілятором деяки місця.Tasya и Аленка (24.01.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тоже Филипс причем один из самых простых ( не за 400 грн) , без всяких обезболивающих насадок. Пользуюсь уже года 2-2,5 , довольна. Единственно- надо процедуру делать после распаривания в ванной , и желательно перед эти поскрабить ножки- менее болезненно и волос весь вырывается с луковицей. А если делаю не распаренной- то некоторые волоски просто как блитвой обламываются и соответсвенно отростают быстрее. Т.е. для ног я считаю эпилятор оптимальным средством , а зону бикини выщипываю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У меня Филипс с массажерами, не больно, совсем, правда,я не запускаю до косичек :))). А чтобы не вростало,-во время принятия водных процедур ноги тру жесткой мочалкой .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тема будет перенесена в "Здоровье и красота" С уважением, администратор форума!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Оль, сходи по этому адресу http://www.domotechnika.com/cgi-bin/kat.pl?kateg=113Там много разных видов депиляторов и сразу с ценами. Я, кстати, тожу епилятор покупать надумалась.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А до косичек-це до якої довжини в мм треба доростити, щоб епілятор брав?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сходила, дякую тепер можна і подумати про модель.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

чем длиннее, тем больнее(-) ,,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У меня Braun силко пил, как то так.. я довольна, там 2 насадки, для депиляции, подстригания и бритья (последнее 2 в одном)Всего хорошего!!Винни Пух и Пятачок :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение