Шкільні питання

3 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Підкажіть,будь-ласка, у моєї племінниці в класі хлопчик почав бити дівчат. Викликали батьків, робили догану вчителям, які не слідкують,то му що стався випадок, коли дівчинку так вдарив, что вона впала и отримала струс мозку. Як бути? Директор, рада в курсі, але дитину вигнати ніхто не може. Я не кажу, що дитина винувата, тут необачність батьків в першу чергу стає основним руслом. Але як бути, якщо мені страшно, що моя племінниця може стати жертвою цього хлопця, бо йшла не в той час і не в тому місці, коли він був поруч??? 

community-154715_1280.png

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сьогодні викликали батька дитини. Віне не прийшов. Наразі у школі тепер є комендансткий час, коли риходять почерзі батьки і дивляться, щою цей хлопець нікого не бив.

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано: (изменено)

Ни в коем случае, не сдавайтесь. Надо, чтобы администрация приняла хоть какие-то меры по отношению к родителям ребенка. Тут нужен как родитель, так и психолог, а возможно и не один. На законных основаниях, можно добиться временного устранения ребенка до выяснения обстоятельств. Если ситуация переходит грань, надо решать эти вопросы не путем травли дитя, а путем помощи для него же. Да, это некомфортно для ваших детей, но такие вопросы надо решать в правильном порядке. А еще, я бы посоветовал, девочкам стать сильнее, давать отпор. Но не в коем случае, не применять насилие над ребенком, ни физическое, ни психологическое. Не путайте вину родителя, и ребенка - это разные вещи. Держитесь.

Изменено пользователем etp007
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах