Уборка квартиры

7 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Нам с женой жутко не хватает времени, чтобы убрать квартиру. Решили подыскать клининговую компанию в Москве. Выбрали несколько, по ценам больше понравилась https://ubor-ka.ru. Кто-то пользовался услугами этой компании? Кто-то еще пользуется услугами клининговых компаний?

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано: (изменено)

 А що б ви порадили?

Изменено пользователем emivilov7yz
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано: (изменено)

 А що б ви порадили?

Изменено пользователем emivilov7yz
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не уявляю,щоб чужі люди рилися в моєму одязі, перекладали його з місця на місце. Тому прибирання роблю сама. Звісно, я уявляю ситуацію, коли треба прибрати, скажем, сміття, витерти пилюку в важкодоступних місцях, помити вікна. Тут дійсно є простір для спеціального працівника. Але в більшості - не уявляю. В нас інша проблема намалювалася - вийшла з ладу мікрохвильовка. Виробила свій ресурс. Можна здати в ремонт, але розумію, що вона вже морально застаріла. Тому схиляюся до думки, що буду купувати нову. А ви як би зробили?

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано: (изменено)

Одночасно може хто порадить щось нове, сучасне. Дякую!

Изменено пользователем emivilov7yz
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо в вас була стара мікрохвильовка, то дійсно, краще купити сучасну. Зараз підігрів-розморозка - дуже мало. Ми собі нещодавно придбали  https://comfy.ua/microwave-oven/svc_kom__parovarka/ мікрохвильовку-пароварку Самсунг. Пароварка - дуже важлива функція, якщо в сім'ї є хтось, хто потребує дієтичного харчування чи ви ведете здоровий спосіб життя і вживаєте здорову їжу. Разом з тим, вона має гарний вигляд, добре вписалася в інтер'єр кухні. 

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано: (изменено)

PS. На сайті є великий вибір  моделей за їхніми функціями, широкий ціновий діапазон.

Изменено пользователем drozdenko.lidiya
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах