6 сообщений в этой теме

Опубликовано: (изменено)

Кто был в Луцке, подскажите пож-та что там стоит посмотреть и где поселиться (бюджетно)

Смотрю на карте достопримечательности в одной стороне - центр в другой. это так?

Изменено пользователем VikTus
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я їду відпочивати до родичів у Вінницю, кажуть файне місто і є на що поглянути. Підкажіть мені на всяк випадок дешевеньке таксі, щоб мати змогу трішки покататися та зробити прогулянку по місту.

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я їду відпочивати до родичів у Вінницю, кажуть файне місто і є на що поглянути. Підкажіть мені на всяк випадок дешевеньке таксі, щоб мати змогу трішки покататися та зробити прогулянку по місту.

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано: (изменено)

Як будете у Вінниці обовязково завітайте на фонтани , що знаходяться у центрі. Вигляд просто неймовірний! Люди їдуть з далеку щоб тільки побачити цю красоту. Дешеве таксі Вінниці  https://taxi838.ua/vinnitsya/ тут можете проглянути . На сайті є різні тарифи можна заздалегідь все прорахувати і скористатися послугами таксі. Коштує не дорого і автівки "подають" швидко. Думаю що саме цей варіант Вам підійде для прогулянки містом, а досвідчені водії зможуть підказати куди поїхати , де цікавіше і на що не потрібно витрачати часу.

Изменено пользователем Дария Логвинюк
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано: (изменено)

Удачі.

Изменено пользователем Дария Логвинюк
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Как по мне, не очень предложение (

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах