Кому цікаво – памперс про себе!

112 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Кому цікаво – памперс про себе! На Ваше прохання, вельмишановний адміністратор, пишу трохи про себе!Мене звуть Агрипина Самойлівна! У мене двійко діточок. Їм 8 і 1 рочки.Заміжня вже 11 років. Чоловік працьовитий на роботі і лінивий удома. Живемо у столиці, але чоловік наполягає продати квартиру і збудувати будиночок десь у Кагарлицькому районі. Я не проти, але чоловіка треба справного до любої роботи мати. А не городського лобуряку, звиклого до теплого унітазу і відсутності комарів. Та там напевне така вода, шо і пральний автомат не буде працювати. Ніякий Calgon від вапна не поможе.Мій чоловік ніколи не робив на землі і тому не розуміє, що маючи свою хату, треба буде вести господарство та поратись у навозі! Не знає, шо півень кричить на світанку, а ідучи до машини він буде вступати в куряче гівно. Але він хоче жити ближче до землі (ми на 4 поверсі). Каже, що буде курок з Києва привозити. А я не розумію, як жити на землі і не мати худоби та свіжої зелені до столу.Конешно, і у городі теж важко приходиться – і зачіску треба мать, і ногі голить, і розум тренірувати, і начитаність мать, щоб у грязь мордою не впасти, коли дощ пройде.А собак розвелося – гадять на дитячих майданчиках ще похлеще, чім кури у дворі.Мені тут Ада совітує у депутати пойти, то конечно порядок б навела. Та хто за мене проголосує, може на форумі предвибірну політику провести?Ще про себе: Чоловік хоче мати багато діток, але мені вже важко. Відносно абортів, то я категорично проти, я ніколи не робила і не зроблю! Бо вважаю, шо зачата дитина, то є ДИТИНА, і вона все відчуває, шо і підтверджують останні дослідження. Поки не працюю, дитина мала. Як я вже писала, няню не хочу. Не можу чужу людину до себе у хату пустить. Моя хата – моя крепость.Десь з двох рочків думаю відводити до садочка на пів дня. Дуже люблю життя, бо маю найдорожче в світі - своїх діточок і чоловіка.Ось придбав чоловік комп’ютера. Тепер стану ше розумніша. Він то, наївний, думав шо я не розберуся. У Вас мені сподобалося, але важко повірити людині, не дивлячись їй у вічі.От мені Ви повірили? Молодці!А може зря! Свєточка от вобще не віре, шо я жєнщіна. Я, кстаті, у дитинстві дуже любила писать сочінєнія на вільні теми.Розбухлий від емоцій, памперс!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:)))) Спасибо!! А вы мне нравитесь :)). Правда, я рада, что Вы появились у нас в форуме :). Не важно, пусть не верят- мужчина вы или женщина. Да какая разница в конце концов :)! Если бы среди нас было бы побольше пап, да с таким чувством юмора, трезвой оценкой действительности, я была бы просто счастлива :))). Вижу, что Вы хороший и порядочный человек. Буду рада вас видеть в форуме :).Про аборты согласна на все 100%. У меня тоже 2 детей и такой же городской муж, ленивый дома :). Никогда не решусь на аборт, как бы ни тяжело мне было... есть такое у меня. И в этом я вас поддерживаю. Удачи вам и здоровья деткам! :)С уважением, администратор форума!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:) умереть, не встать! :))))))хи-хи-хи Так это просто супер-звезда Ликаря будет :))))!!!! Ой, Агрипинушка, ты супер :)!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, як приємно! Дуже рада, з Вами Лєночко, познайомиться. Я так понімаю - ви мать-героіня! Щиро вітаю!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Памперсе, гайдай разом у нічній клуб на діскотєку! Порезвімся!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Памперс - супер! Редкий человек! Снимаю шляпу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Обережно, на дворі вітер! Шляпу потєряєшь, вухі відмерзнуть!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Привіт бабцю, У нічний не можу, дитина тількі зі мною засипа. Якщо дуже свербить - можемо віртуально погоцать! Тільки клавіатуру не розвали!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я дома сижу у нас не дует -)И ты не болей!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну, тоді, знімай! .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ах, вот вы чем здесь ночами занимаетесь? А вообще, предлагаю переместиться для обсуждений ночных дискотек и клубов хотя бы в "Крастоту и здоровый образ жизни" :)Девочки, тема не очень детская :)).С уважением, администратор форума!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Согласная, я! Да, токо я вобще не счітаю, шо ця тема якось відноситься до красоти чі здоров"я! Тут ціли й день похлеще діскотекі напаришься!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я, кстаті, з-за твоєї шляпи ноччю пагано спала, все думала - і чого ти дома в шляпі сидиш, якшо не дує. Ні, точно знімай! Бо голова спариться!Мене вже діти розбуркали, шас буду дєлітися опитом!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

почти :) только в нашей стране многодетность после 4 детей присуждают :)))) Так что у нас еще есть время и шансы :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А скікі, пробачте, Вам рочків. Може і в мене усьо ще впєрєді!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тю..а це хто? єто что новая персона на нашем сайте-конференции появилась..и востребовала всеобщего внимания!...молодец..плюс еще извини..как белая ворона..на укр.мове...:0))))))))))))))хотя..............................
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне сколько? :) Лично мне 27 лет, а детям - 9, 4 и 1,5 годика :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Шо це ти мене, Нєженко, як курицю зовеш? Да, новая персона, ну то й що!Скоро звикнете, це попершу не звично здається!Скоро обзнакомимся усі, і ти побачишь, шо я не бєла (крашусь - Рилкен № 801). Надеюся, шо проти мене лічно, нічого не маєш?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Интересно с некоторым разом памперс бывает мокрее, почему, много пьет или пишет....)))))) Советы все м дает..странно все это....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Клерочко, я велика вже памперсом не пользуюся, то в мене НИК такий!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Упасть... и .............. просто отпад.Вот только орфография подводит....Не язык ,а суржик. Обидно за великий украинский язык.........
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не треба падать, ушібьошься! Краще по-чаще сюди заходь, шось я тебе тут рєдко бачу!А шо не нравиться, як я говорю - то половина дєпутатів так говоре! Ілі наші доблєсні дєпутати тобі теж не нравляться?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я не верю и все тут
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А может тут семейный подряд, муж и жена вместе пишут -)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тогда это несерьезно засорять эфир - моветон
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение