Я понимаю, что не очень скромно об этом спрашивать…

37 сообщений в этой теме

Опубликовано:

так вот видите, что падать от усталости можно не только с погодками? всё-таки степень загибания мамы от усталости имхо совсем не зависит от количества и возраста детей. Можно и с одним ребёнком, няней, бубушками-помощницами жаловаться на безмерную усталость (реальный пример у меня перед глазами). А ещё у меня есть знакомые семьи с тремя маленькими детьми, и даже без помощи няней и бабушек справляются и радуются жизни. А в одном случае трое детей - ВСЕ ПОГОДКИ. Это можете представить? И мама очень довольна. И дети не обделенные. Их развивают, с ними занимается много (мама занимается, ей это интересно).У меня не погодки, но тоже маленькая разница - 2 года 4 месяца. Неудобная, как Вы считаете. Так я могу страницу плюсов перечислить, это действительно, просто здорово, что их двое - для них самих же. Я не смогла бы им по-отдельности дать всё то, что они дают друг другу в общении. А эти рассуждения, что для старшего нужна неделимая мама - вы же чувство к детям не делите на двоих, что каждый получает меньше, то же самое и с вниманием. Но - конечно, это всё во многом зависит именно от мамы. Не запугивайте людей ужасной жизнью с погодками, хорошо? :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дорогенька Адочка! Ваші висловлення – «Авжеж, "наплоди" та чоловіка ублажай... » и далі по тексту: “А от коли мати робить за принципом: народжувати, скільки чоловікові заманеться, незважаючи на достаток” - мене просто збентежили!Вам пробачте, скільки рочків? Ви шо досі не знаєте, шо спати з чоловіком треба не тільки для того, шоб діточки були? Кохання існує ще!А щоб діточок “не плодити” кожен рік – предохранятися треба. Якщо не знаєте як, можу розказати!І чого це Ви мене оскорбляєте, що я погана мати, Ви може мене знаєте, або моїх діток нещасних та з великими проблемами бачили? Не хороше так.А тепер детальніше: Існують нормальні багатодітні сім’ї в яких діточок 5 і більше!У цих сім”ях старші завжди піклуються про молодших, дуже часто у самих старших зовсім немає часу на розваги. Вони допомагають своїй матері, єдиній, яка дала їм життя!Що в цьому поганого? Коли з малечку старші з задоволенням (підкреслюю – з задоволенням) піклуються про меншеньких. І виростуть усі чудовими батьками! Чи Ви не згодні? Тут вище йшлося про саме такий випадок, коли старше з задоволенням проводить час з молодшим. А мати турбується за те, що менше тепер приділяє уваги старшому! Так що ж Вас так дратує?І ще приклад, але не з мого (“категории бабушек”) життя– існує така популярна рок-поп-група "The Kelly Family” її знають у всьому світі, ще тому, шо – це не просто музична група, а сім”я!!! У цій родині 12 діточок і 9 з них складають цю групу. Кожен з дітей грає на багатьох музичних інструментах. Мати народжуючи дітей, продовжувала працювати. Тобто маленьких доглядали усі! Щаслива і зовсім не обездолена родина!Якщо Вам цікаво детальніше познайомитися, то зайдіть до них на сайт. Там є історія їхнього життя.Може Ваша думка трохи зміниться, щодо відносин діточок у родині. З найкращими побажаннями. Памперс.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))) !!! Дякую, давненько вже мене так гарно в такій манері "дурненькою" й маленькою не називав, аж помолодшала до підгузників :)).А от не поверхньо чужі вислови, все ж таки, читайте. Бо те, що я написала, здається, Ви взагалі не зрозуліли...Чесно, шукайте спонсорів й в депутати, я проголосою! Може з Вашим відношенням до життя й держава до мамочок буде ставитись краще?Ada та Льовушка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну, от ще трохі спілкування, і порозуміємось. А що не все зрозуміла, пробачте, я ж начінающий умняк.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Бред! Памперс ,или ты такое тупое, или просто шутки такие.Занятия поинтереснеее нет ?Может сходи на www.kravatka.ru
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Бред! Памперс ,или ты такое тупое, или просто шутки такие.Занятия поинтереснеее нет ?Может сходи на www.kravatka.ru
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Бред! Памперс ,или ты такое тупое, или просто шутки такие.Занятия поинтереснеее нет ?Может сходи на www.kravatka.ru
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ассочко, кожен має право висловлювати своє мнєніє, а от оскорбляти людину бєз відімої на то причини - не гарно! Якщо дуже свербить когось оскорбить - пощитай до 100 і все пройде!Це ж надо, так розозлиться, що три рази обругать невинну людину!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за наводочку! Дуже цікаве і мілоє мєстєчко!о! А в тебе, Ассочко, там якій НИК?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

P.P.S. Я вообще думаю, что Вы не говорили, а печатали. Sorry.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Внимание! Ребята, Вы забываетесь! Помните просьбу администратора форума. Зачем оскорблять друг друга?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мамочки думаю не стоит портить нервы) у каждого есть свои мысли и каждый имеет право их выразить - ну как у кого получается)Кто0то умеет говорить красиво - кто-то нет)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение